ایران خودرو : تولید محصولات با مصرف ۵ لیتر در دستور کار ایران خودرو

خودرو ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ایران خودرو : تولید محصولات با مصرف ۵ لیتر در دستور کار ایران خودرو

ایران خودرو : تولید محصولات با مصرف ۵ لیتر در دستور کار ایران خودرو / در این مطلب از بخش اخبار اقتصادی و خودرو در وب سایت نایریکا به نقل از ایسنا با ما همراه باشید: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر بهره مندی از ظرفیت های داخلی برای ارتقای بازدهی و راندمان خودروهای تولید داخل با مصرف ۵ لیتر سوخت در هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول این خودروساز را موظف و مکلف به تسریع در اجرای اقدامات عملیاتی برای تحقق فرمایشات معظم‌له کرد.

تولید محصولات با مصرف ۵ لیتر در دستور کار ایران خودرو

ایران خودرو : تولید محصولات با مصرف ۵ لیتر در دستور کار ایران خودرو

در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر بهره مندی از ظرفیت های داخلی برای ارتقای بازدهی و راندمان خودروهای تولید داخل با مصرف ۵ لیتر سوخت در هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول این خودروساز را موظف و مکلف به تسریع در اجرای اقدامات عملیاتی برای تحقق فرمایشات معظم‌له کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از ایکوپرس، فرشاد مقیمی در ابلاغیه ای خطاب به معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول تاکید کرده است تا با استناد به نقشه راه موتور مصوب در ایران خودرو و با بهره مندی از تمامی ظرفیت های دانشی، مدیریتی، سازماندهی، مالی و…. گروه صنعتی ایران خودرو، بخش خصوصی و تمامی نهادها و سازمان های مرتبط در کشور، برنامه های اجرایی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت تدوین و نسبت به تسریع در عملیاتی کردن این برنامه ها اقدام شود.
مدیرعامل ایران خودرو در این ابلاغیه تاکید کرده که این برنامه ها حداکثر ظرف یک ماه آینده تهیه و برای تصویب و ابلاغ برای اجرا ارایه شود.

همچنین بخوانید:  بیمه شخص ثالث ۹۹ : آخرین اخبار / سقف بیمه شخص ثالث ۹۹ و ۱۴۰۰

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments