مسکن فرهنگیان / آخرین اخبار : آغاز ساخت ۱۴۵۰۰ مسکن برای فرهنگیان

اقتصادی 🔥 , مسکن ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مسکن فرهنگیان / آخرین اخبار : آغاز ساخت ۱۴۵۰۰ مسکن برای فرهنگیان

مسکن فرهنگیان: در این مطلب از بخش اخبار مسکن و اقتصاد در وب سایت نایریکا به مسکن فرهنگیان, عملیات اجرایی مسکن فرهنگیان , ثبت ‌نام مسکن فرهنگیان, ثبت ‌نام فرهنگیان فاقد مسکن, تحویل مسکن فرهنگیان می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مسکن فرهنگیان به روز می شود.

با ما همراه باشید.

مسکن فرهنگیان, عملیات اجرایی مسکن فرهنگیان, ثبت ‌نام مسکن فرهنگیان

مسکن فرهنگیان, عملیات اجرایی مسکن فرهنگیان, ثبت ‌نام مسکن فرهنگیان

آغاز ساخت ۱۴۵۰۰ مسکن برای فرهنگیان / سهم بالای شهرهای جدید برای اسکان معلمان

۱۳۹۹/۲/۱۵

امروز در حالی ساخت ۱۴۵۰۰ واحد مسکونی برای فرهنگیان آغاز می شود که در این مرحله بیشترین سهم مربوط به شهرهای جدید با ۸۱۸۱ واحد مسکونی است.

خبرگزاری بازار: عملیات اجرایی احداث ۱۴ هزار و ۵۶۴ واحد مسکونی برای فرهنگیان در سراسر کشور امروز در حالی با حضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید آغاز شد که در این مراسم ۸ هزار واحد مسکونی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد. و بیشترین سهم ساخت مسکن برای فرهنگیان در شهرهای جدید خواهد بود.

بیشترین تعداد این واحدهای مسکونی در شهر جدید فولادشهر با تعداد سه هزار واحد مسکونی است.

بر اساس گزارشی که شرکت عمران شهرهای جدید منتشر کرده است در شهرهای جدید ۶ استان تهران ،خوزستان، فارس ، آذربایجان شرقی ، اصفهان کهگیلویه و بویراحمد قرار است ۸۱۸۱ واحد مسکونی برای فرهنگیان احداث خواهد شد.

قرار است در استان تهران در شهر جدید پرند ۵۰۰ واحد مسکونی، در استان فارس برای شهرهای قیر ۶۰ واحد مسکونی ، پاسارگاد ۶۰ واحد مسکونی ، صدرا یک هزار واحد مسکونی ، در استان خوزستان بدای شهرهای دزفول ۱۲۸ واحد مسکونی، خرمشهر ۲۰ واحد مسکونی؛ شوشتر ۶۴ واحد مسکونی، بهبهان ۶۴ واحد مسکونی ، رامشیر ۶۴ واحد مسکونی ، شیرین شهر ۵۰۰ واحد مسکونی و رامین ۱۸۲۰ واحد مسکونی احداث خواهد شد.

در این تقاهمنامه ای که امروز به امضاء وزرای راه و شهرسازی و آموزش و پرورش رسید قرار است در آذربایجان شرقی و در شهر جدید سهند ۱۰۰۰ واحد ؛ در استان اصفهان برای شهر جدید فولادشهر ۳۰۰۰ واحد مسکونی و در استان کهگیلویه و بویر احمد قرار است ۷۲۱ واحد مسکونی و در شهرهای یاسوج، گچساران ، باشت و دهدشت احداث شود.


اعطای تسهیلات کم بهره به فرهنگیان / پرداخت تسهیلات مرابحه تا سقف ۶۰ میلیون تومان

۱۳۹۸/۱۲/۲۱

وزیرآموزش و پرورش:

تسهیلات احداث مسکن برای زوجین فرهنگی در تهران تا سقف ۱۶۰ میلیون تومان، در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان و نیز در سایر شهرها برای زوجین فرهنگی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با کارمزد ۱۲ درصد پیش‌بینی شده است.


ثبت ‌نام فرهنگیان فاقد مسکن آغاز شد

۱۳۹۸/۹/۱۳

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش از آغاز به کار سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن به آدرس اینترنتی maskan.medu.ir خبر داد


فرهنگیان تا سه سال آینده صاحبخانه می‌شوند

۱۳۹۸/۹/۲

وزیر راه بعد از امضای تفاهم‌نامه با وزارت آموزش و پرورش:

فرهنگیان فاقد مسکن در سراسر کشور تا سه سال آینده صاحبخانه می‌شوند

برای نخستین‌بار است که به صورت انبوه برای حل مساله خانه فرهنگیان اقدام می‌شود

آن دسته از فرهنگیان که در استان‌های مختلف در سامانه اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند، در اولویت قرار دارند.

وزارت آموزش و پرورش دو هفته فرصت دارد تا اسامی دقیق فرهنگیان فاقد مسکن را به وزارت راه اعلام کرده و همچنین اطلاع دهد که در کدام استان‌ها کارکنان آموزش و پرورش بیشتر فاقد مسکن هستند/ جماران

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments