توزیع گوشت های وارداتی و مرغ تنظیم بازاری : آخرین اخبار

اخبار اقتصادی ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

توزیع گوشت های وارداتی و مرغ تنظیم بازاری : آخرین اخبار

آخرین اخبارمربوط به توزیع گوشت و مرغ تنظیم بازاری را در وبسایت نایریکا در بخش اخبار گوناگون دنبال کنید:


جزئیات شیوه جدید توزیع گوشت تنظیم بازاری/ عرضه گوشت به یارانه بگیران

بروزشده در ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۷:۵۵

یک مقام مسئول در وزارت صنعت گفت: مقرر است فهرست یارانه ‌بگیران از سازمان هدفمندی احصا شود تا از طریق فروشگاه‌های متصل به سامانه تجارت داخلی گوشت با قیمت تنظیم بازار دریافت کنند/مهر


تنها گروه‌های هدف گوشت منجمد می گیرند / توزیع گوشت گرم ادامه دارد

بروزشده در ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۷:۳۵

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، گفت:

براساس تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار است گوشت گوساله منجمد تنظیم بازاری ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومانی تنها در اختیار گروه‌های هدف قرار گیرد اما توزیع گوشت گرم تنظیم بازاری طبق روال گذشته انجام می‌شود. /تسنیم


ماجرای توزیع گوشت دولتی بین رستوران‌ها و تخلف شرکت‌های لبنی

بروزشده در ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۵۵

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران:

در بحث احتکار و گران‌فروشی گوشت پرونده‌هایی تشکیل شده و چندین مورد کشفیاتی در بحث گوشت منجمد و همینطور گوشت گرم گوسفندی داشتیم.

این گوشت‌ها باید به دست مصرف کننده می‌رسید و توزیع می‌شد اما متأسفانه در سایر مکان‌ها مثل رستوران‌ها و … که اجازه استفاده به این سبک را نداشتند توزیع شده و گشت‌های ما رسیدگی و پرونده آنها را به شعب ارجاع داده و حکم قطعی برای آنها صادر شده است


آغاز توزیع اینترنتی سبد گوشت و مرغ تنظیم بازاری

بروزشده در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۴۳

توزیع سبد گوشت و مرغ و تنظیم بازاری توسط یکی از فروشگاه های اینترنتی گوشت تنظیم بازاری که با دولت همکاری می‌کند، آغاز شد. قیمت هر سبد ۱۴۰ هزار تومان تا ۱۶۰ هزار تومان است و به هر خانوار یک بار در ماه این بسته تعلق می‌گیرد.

آغاز توزیع اینترنتی سبد گوشت و مرغ تنظیم بازاری

آغاز توزیع اینترنتی سبد گوشت و مرغ تنظیم بازاری

مدیر سامانه اینترنتی توزیع گوشت تنظیم بازاری:

وزن مجموع مرغ و گوشتی که در این بسته قرار دارد به ترتیب ۵ و ۳ کیلو گرم است که ما آن را در بسته‌های تحت عنوان سبد خانواده جمع آوری کرده و آن را طی ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت آینده به مشتریان تحویل میدهیم./تسنیم


گوشت های وارداتی از تاریخ ۲۵ بهمن به صورت اینترنتی توزیع می شوند

  • وزارت جهادکشاورزی، سامانه‌ای شدن صفر تا صد واردات و توزیع گوشت را کلید زده و طبق اظهارات مدیر کل تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی قرار است از ۲۵ بهمن ماه رسماً آغاز به کار کند.
  • مردم برای خرید گوشت از طریق سایت‌ها وارد سامانه می شوند و کدپستی و کد ملی خود را وارد و اقدام به خرید می کنند.
  • پرداخت بهای کالا هم می تواند به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری و در زمان تحویل کالا باشد.
, گوشت های وارداتی, گوشت تنظیم بازاری, گوشت وارداتی, فروش گوشت وارداتی, فروش گوشت تنظیم بازاری, فروش اینترنتی گوشت قرمز, آخرین اخبار فروش گوشت وارداتی و تنظیم بازاری

توزیع اینترنتی گوشت های وارداتی, گوشت تنظیم بازاری, گوشت وارداتی, فروش گوشت وارداتی, فروش گوشت تنظیم بازاری, فروش اینترنتی گوشت قرمز, آخرین اخبار فروش گوشت وارداتی و تنظیم بازاری

نایریکا به نقل از خراسان: وزارت جهادکشاورزی، سامانه ای شدن صفر تا صد واردات و توزیع گوشت را کلید زده و طبق اظهارات مدیر کل تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی قرار است از ۲۵ بهمن ماه رسماً آغاز به کار کند.

پس از توزیع نامناسب گوشت های تنظیم بازار بود که مسئولان وزارت جهاد از توزیع گوشت یارانه ای در تهران توسط برخی فروشگاه های اینترنتی خبر دادند. در این راستا، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران جزئیات بیشتری از این اقدام را تشریح کرد.

سالمی افزود: مردم برای خرید گوشت از طریق این سایت ها وارد سامانه می شوند و کدپستی و کد ملی خود را وارد و اقدام به خرید می کنند که البته پرداخت بهای کالا هم می تواند به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری و در زمان تحویل کالا باشد.

بر اساس این گزارش درباره گوشت های وارداتی، کسانی که در این سامانه ثبت‌نام می‌کنند، در ماه فقط یک بار اجازه ورود به این سامانه با همان کد ملی و کدپستی را دارند و قیمت گوشت منجمد گوساله با قیمت ۲۹ هزار تومان و گوشت گوسفندی با توجه به قطعات و کشور واردکننده از ۳۶ تا ۴۴ هزار تومان عرضه می‌شوند و بسته‌های تحویلی ۱.۵ تا ۲ کیلوگرم است.

اقدام اخیر شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران در حالی است که گویا مسئولان وزارت جهاد در سطحی بالاتر و برای واردات و توزیع کل گوشت قرمز وارداتی، سامانه ای شدن این عملیات را کلید زده اند.

در این زمینه، مسعود بصیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع، تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی در گفت وگو با مهر، خبر داد که سامانه جامع گوشت قرمز وارداتی در کارگروه تنظیم بازار معرفی و قرار شده است از صفر تا صد توزیع گوشت قرمز وارداتی از طریق این سامانه انجام شود.

تیتر خبر: گوشت های وارداتی از تاریخ ۲۵ بهمن به صورت اینترنتی توزیع می شوند

منبع: خبر آنلایننظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of