عصر جدید / آخرین اخبار / آغاز پخش نوروزی «عصر جدید» / زمان پخش

فرهنگی و هنری 🔥 ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

عصر جدید / آخرین اخبار / آغاز پخش نوروزی «عصر جدید» / زمان پخش

عصر جدید : در این مطلب از بخش اخبار فرهنگی و هنری در وب سایت نایریکا به برنامه عصر جدید می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به برنامه عصر جدید به روز می شود.

با ما همراه باشید.

عصر جدید, مسابقه عصر جدید, برنامه عصر جدید, عصر جدید زمان پخش, عصر جدید ویکی پدیا

عصر جدید, مسابقه عصر جدید, برنامه عصر جدید, عصر جدید زمان پخش, عصر جدید ویکی پدیا

«عصر جدید» امشب روی آنتن می رود

۱۳۹۹/۳/۳

دو قسمت «عصر جدید» امشب همزمان با شب عید فطر و فردا بدون تماشاگر حوالی ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود.

قرار است در هفته‌های آینده، برنامه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تماشاچی محدود، ضبط شود.


آغاز برنامه عصرجدید

۱۳۹۹/۲/۱۱

قرار است تصویربرداری فصل جدید برنامه عصر جدید با رعایت اصول بهداشتی و بدون حضور تماشاگر از چهارشنبه آغاز شود و البته هنوز زمان پخش اعلام نشده است.

باید دید طبق وعده احسان علیخانى آیا در فصل جدید با تغییر داوران مواجه خواهیم شد یا خیر؟ البته شنیده مى شود تغییر داوران فعلا منتفى است.


آغاز پخش نوروزی «عصر جدید» از امشب

۱۳۹۹/۱/۱

ادامه پخش سری جدید مسابقه تلویزیونی «عصر جدید» از امشب، ساعت ۲۳:۳۰ پیگیری می‌شود.

تکرار این مسابفه روز بعد ساعت ۱۱ صبح خواهد بود.


ضبط «عصر جدید» به علت کرونا متوقف شد

۱۳۹۸/۱۲/۱۲

با اعلام احسان علیخانی : ضبط «عصر جدید» به علت کرونا متوقف شد / سلامتی گروه «عصر جدید» و شرکت کننده ها از هر چیزی مهم‌تره

احسان علیخانی با انتشار یک ویدیو گفت:«ویروس کرونا ، بزرگترین ضربه را به ضبط و تولید «عصر جدید» زده ، اما حتما سلامتی تماشاگر و شرکت کننده و عوامل مهمترین موضوع است/عصرایران


ساعت و زمان پخش سری جدید عصر جدید + زمان تکرار

۱۳۹۸/۱۲/۶

زمان پخش فصل دوم مسابقه “عصر جدید” تلویزیون، مشخص شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از دنیای اقتصاد: مسابقه تلویزیونی «عصرجدید ۲» از امروز سه‌شنبه با پخش نخستین بخش از سنجش و راستی‌آزمایی شرکت‌کنندگان، میزبان مخاطبان می‌شود.

چهار قسمت از حضور شرکت‌کنندگان در جلسات اولیه سنجش و پایش استعدادها سه شنبه ۶، شنبه ۱۰، یکشنبه ۱۱ و سه شنبه ۱۳ اسفندماه پخش خواهد شد.

اولین قسمت اصلی از رقابت شرکت‌کنندگان فصل دوم مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی شنبه ۱۷ اسفندماه مصادف با شب میلاد امام علی (ع) ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

فصل دوم این برنامه استعدادیابی شنبه‌ها و یکشنبه‌های هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.


عصر جدید (مسابقه تلویزیونی) / ویکی پدیا

عصر جدید
گونهواقع‌نما
استعدادیابی
سازنده
  • احسان علیخانی
کارگردان
  • احسان علیخانی
مجری
  • احسان علیخانی
داوران
  • امین حیایی
  • سید بشیر حسینی
  • آریا عظیمی‌ نژاد
  • رویا نونهالی
آهنگساز
  • آریا عظیمی‌ نژاد
تعداد فصل‌ها۲
تعداد قسمت‌ها۱۳۲ (فهرست قسمت‌ها)
تهیه‌کننده
  • احسان علیخانی
مدت۶۰–۱۲۰ دقیقه
تولیدکنندهشبکه سه
توزیع‌کنندهشبکه سه
انتشار
شبکه اصلی شبکه سه
انتشار اولیه۲۷ بهمن ۱۳۹۷ – اکنون
وبسایت اصلی : http://asrejadid.ir

عصر جدید یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی ایرانی است. این برنامه با تهیه کنندگی احسان علیخانی ساخته شده و از شبکه سه در تاریخ ۲۷ بهمن سال ۱۳۹۷ شروع به پخش کرد. فصل دوم این برنامه در ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

در این برنامه شرکت کنندگان می‌توانند در رشته‌های هنری، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، نوازندگی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک و فوتبال آزاد شرکت کنند. برنامه عصر جدید استعدادهای مختلفی از سراسر ایران را جذب می‌کند تا به نوعی این افراد استعداد خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند. اعمال آنها شامل خوانندگی، کمدی، شعبده بازی و … می‌باشد.

هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد. داوران فعلی امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی هستند. کسانی که با رأی خود و رأی مردم استعدادها را برای رسیدن به فینال و بردن جایزه به رقابت با دیگر استعدادها می‌کشانند.

مراحل مسابقه عصر جدید

مرحلهٔ شناسایی

برای شرکت در برنامهٔ عصر جدید ابتدا شخص ویدیویی حداکثر پنج دقیقه از استعداد خود را فیلمبرداری می‌کند و به وبگاه برنامه ارسال می‌کند که توسط تیم داوری ۲۰ نفره بررسی می‌شود و پس از بررسی، ویدیوهای مستعد برگزیده و به افراد مستعد اعلام می‌شود.

مرحلهٔ راستی آزمایی

این افراد بعد از پذیرش باید به صورت حضوری استعداد خود را به این تیم نمایش دهند. در مرحلهٔ نمایش حضوری یا راستی آزمایی فرد مستعد باید در مرحلهٔ مقدماتی که به صورت زنده بر روی صحنه انجام می‌گیرد، اجرا کند. از فصل دوم، ۴ قسمت ابتدایی عصر جدید، مرحلهٔ راستی آزمایی است.

مرحلهٔ مقدماتی

در این مرحله فرد مستعد به صورت زنده استعداد خود را در مقابل داوران اصلی برنامه و تماشاگران حاضر و بینندگان تلویزیون در معرض نمایش قرار می‌دهد. مرحلهٔ مقدماتی ۲۶ برنامه است که در هر برنامه ۷ شرکت کننده شرکت می‌کند که از هر برنامه ۲ نفر که یک نفر با رأی داوران و یک نفر با نظر مردم به مرحلهٔ فینال صعود می‌کنند. در مرحلهٔ مقدماتی ۱۵ اعتبارنامه که هر داور ۳ اعتبارنامه و مجری و تیم داوری برنامه ۳ اعتبارنامه دارند. فرمول صعود به مرحله زیر به این شکل است: هر ۲۶ قسمت دو نفر سپس دو نفر با رأی تیم داوری و در پایان ۱۵ اعتبارنامه که به شرکت کننده‌ها داده شد، از ۱۵ نفر ۶ نفر پس از رقابت و تمرین در باشگاه عصر جدید به مرحلهٔ فینال صعود می‌کنند. در کل این مرحله ۲ نفر نیز از طرف گروه برنامه‌سازی برای رفتن به فینال انتخاب می‌شوند. در مجموع ۶۰ نفر به مرحله فینال صعود می‌کنند.

مرحلهٔ دوم

این مرحله در ۱۵ قسمت پخش می‌شود. در هر قسمت ۴ نفر یا گروه اجرا می‌کنند و داوران دو تای آن‌ها را برای رأی‌گیری مردمی نامزد می‌کنند. مردم پس از هر اجرا ۲۴ ساعت فرصت دارند که رأی بدهند تا یکی از آن دو به مرحلهٔ بعد صعود کند.

مرحلهٔ نیمه‌نهایی

مرحلهٔ نیمه‌نهایی عصرجدید در ۵ قسمت برگزار می‌شود که در هر قسمت ۳ شرکت کننده با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و یک نفر از هر قسمت با آرای مردمی به فینال عصرجدید صعود می‌کند.

مرحلهٔ نهایی

مرحلهٔ نهایی عصرجدید در ۱ قسمت برگزار می‌شود که پنج نفر راه یافته به فینال با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در نهایت با رأی مردمی نفرات برتر عصرجدید مشخص می‌شود.

جوایز

در عصر جدید، جایزهٔ نفر اول ۵۰۰ میلیون تومان، نفر دوم ۲۰۰ میلیون تومان، نفر سوم ۱۰۰ میلیون تومان، نفر چهارم ۷۵ میلیون تومان و نفر پنجم ۵۰ میلیون تومان است.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments