حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در زاهدان : آخرین اخبار + عکس

اخبار 🔥 ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در زاهدان / آخرین اخبار انفجار اتوبوس در زاهدان

آخرین اخبار حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در زاهدان را در وبسایت نایریکا در بخش اخبار گوناگون دنبال کنید:


آخرین وضعیت مجروحان حمله تروریستی محور خاش- زاهدان

بروزشده در ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۱۰

قائم مقام وزیر بهداشت:

هفت مجروح حادثه تروریستی زاهدان که به اصفهان منتقل شدند و پنج مجروحی که در بیمارستان زاهدان بستری هستند در شرایط پایدار و هوشیاری کامل به سر می برند.

با توجه به شدت سانحه، هماهنگی بسیار خوبی که کادر پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان داشتند به مجروحین رسیدگی بسیار خوبی شده است و با همکاری دوستان سپاه هفت نفر از مجروحانی که شرایط بهتری داشتند و قابلیت انتقال داشتند برای راحتی خانواده های آنها با هواپیما به اصفهان منتقل شدند.

پنج مجروحی که در زاهدان هستند و مصدومیت شدیدتری داشتند الحمدالله به شرایط پایداری رسیده اند و ما نگرانی حیاتی درباره آن ها نداریم.

هفت مجروحی که در بیمارستان شهید صدوقی اصفهان هستند تحت مراقبت خوبی قرار دارند.

یکی از مجروحان امروز تحت عمل جراحی قرار گرفته و اعمال جراحی دیگری نیز برای سایر مجروحان نیاز است که با توجه به شرایط جسنی آن ها انجام خواهد شد.

{با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکل حیاتی برای هیچ یک از این مصدومان وجود ندارد}، امیدواریم برخی از این هفت مجروح در روزهای آینده مرخص و سایر مجروحان نیز به مرور از بیمارستان مرخص شوند و به آغوش خانواده هایشان بازگردند./ ایرنا


آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی زاهدان

بروزشده در ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۴۳

روابط عمومی وزارت بهداشت :

در حال حاضر پنج مجروح حمله تروریستی محور زاهدان- خاش در بخش مراقبت‌های ویژه(ICU) در زاهدان تحت درمان قرار دارند.

آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی زاهدان

آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی زاهدان

بعد از ظهر روز گذشته نیز، ۷ نفر از مجروحان که به شرایط جسمی پایدار رسیده بودند و امکان انتقال داشتند جهت پیگیری ادامه روند درمانی به بیمارستانی در اصفهان، شهرستان محل سکونت خانواده‌هایشان منتقل شدند.


۵ مجروح حادثه تروریستی زاهدان در بخش مراقبت‌های ویژه

بروزشده در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۴۳

مسؤول روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه:

در حال حاضر پنج مجروح حادثه تروریستی شب گذشته محور زاهدان- خاش در بخش مراقبت‌های ویژه(ICU) بیمارستان‌ تحت درمان قرار دارند.

ظهر امروز ۷ نفر از مجروحان که به شرایط جسمی نرمال و پایدار رسیده بودند و امکان انتقال داشتند جهت پیگیری ادامه روند درمانی به اصفهان شهرستان محل سکونت خانواده‌هایشان منتقل شدند.


تصاویر ۲۷ شهید عملیات تروریستی شب گذشته زاهدان

بروزشده در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۱۲

تصاویر ۲۷ شهید عملیات تروریستی شب گذشته زاهدان

تصاویر ۲۷ شهید عملیات تروریستی شب گذشته زاهدان


دستور دادستان کل کشور به دادستان سیستان و بلوچستان برای برخورد با عوامل حادثه

بروزشده در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۴۱

دادستان کل کشور طی پیامی ضمن محکومیت حادثه تروریستی در جاده خاش – زاهدان، از دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان خواست با همکاری نیرو‌های امنیتی و اطلاعاتی با عوامل این حادثه برخورد کند./ میزان


اسامی شهدای اصفهانی حادثه تروریستی زاهدان ( جاده خاش – زاهدان)

بروزشده در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰

۱-میثم عبدالله زاده۲-ابراهیم صیادی۳-محمد صابری۴-ابوالفضل موسوی۵-مهدی نوروزی۶-روح الله بابایی۷-حیدر براتی۸-یونس امیری۹-علیرضا پناه پوری۱۰-یحیی براتی۱۱-علی اکبر قبادپناه۱۲-علی خادمی۱۳-محسن صفری۱۴-تقی مهرابی۱۵-حسین قدیری۱۶-اسماعیل کرمی۱۷-سعید سلیمی۱۸-عباس کوهی۱۹-داوود میرزایی۲۰-امید اکبری۲۱-حسن مجیدی۲۲-مرتضی فاضل۲۳-رضا رحیمی

حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در زاهدان : آخرین اخبار انفجار زاهدان, انفجار اتوبوس در زاهدان

حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در زاهدان : آخرین اخبار انفجار زاهدان, انفجار اتوبوس در زاهدان


بروزشده در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۹:۵۶

مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان:

پیکر ۲۷ نفر از شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان به پزشکی قانونی منتقل شد.

حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در زاهدان : آخرین اخبار, آخرین اخبار انفجار زاهدان, انفجار اتوبوس در زاهدان

حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در زاهدان : آخرین اخبار انفجار زاهدان, انفجار اتوبوس در زاهدان


جدیدترین آمار از حادثه تروریستی زاهدان

بروزشده در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۷:۱۰

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در تکمیل اطلاعات جنایت تروریستی جاده خاش – زاهدان اطلاعیه‌ای صادر کرد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان، در اطلاعیه روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه آمده است: یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه عازم موطن خود بودند در جاده خاش- زاهدان توسط خودروی انتحاری تروریست‌های تکفیری هدف حمله قرار گرفت که در این جنایت تروریستی تاکنون ۲۷ نفر از رزمندگان غیور اسلام شهید و ۱۲ نفر زخمی شدند.
در اطلاعیه قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با تبریک و تسلیت شهادت رزمندگان غیور و حافظین امنیت مرزهای ایران اسلامی، اینگونه اقدامات تروریستی ، ناشی از عجز و ناتوانی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی توصیف و تصریح شده است این اقدامات ددمنشانه که با حمایت و پشتیبانی سرویس های اطلاعاتی نظام سلطه و صهیونیسم صورت می پذیرد نه تنها خللی در اراده پولادین حافظان و مدافعان مرزهای میهن ایجاد نمی‌کند بلکه عزم آنان را در حفظ و صیانت از امنیت مرزهای ایران اسلامی و آرامش و آسایش مردم راسخ و استوار تر می کند.

حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در زاهدان : آخرین اخبار, آخرین اخبار انفجار زاهدان, انفجار اتوبوس در زاهدان

حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در زاهدان : آخرین اخبار انفجار زاهدان, انفجار اتوبوس در زاهدان

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی هم گفت: حادثه تروریستی زاهدان را به طور جد از طریق کمیسیون امنیت ملی مجلس تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.
همچنین دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت : نیرو‌های انتظامی و امنیتی در تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این حمله انتحاری هستند و قطعا پس از شناسایی و دستگیری عوامل، پرونده به قید فوریت و خارج از نوبت رسیدگی می شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی راد  افزود : دادستانی استان بصورت ویژه در کنار دستگاه های نظامی، انتظامی و امنیتی جهت شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه تلاش خواهد کرد.


جزئیات حمله انتحاری علیه اتوبوس نیروهای سپاه

بروزشده در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۸:۴۱

?استاندار سیستان و بلوچستان در ارتباط با جزئیات حادثه تروریستی محور زاهدان- خاش اظهار داشت: بر اساس آخرین گزارشات واصله این حادثه تروریستی که حوالی عصر دیروز در محور زاهدان به خاش رخ داده تاکنون ۲۷ شهید و ۱۳ زخمی در پی داشته است
?در پی این حادثه تعدادی از نیروهای مدافع وطن در حالی که پس از اتمام ماموریت در حال رفتن به مرخصی بودند از جانب گروهک‌های معاند مورد هجمه قرار گرفتند
?در این حادثه خودرویی در محور خاش- زاهدان حوالی ۶۵ کیلومتری زاهدان در مسیر اتوبوس حامل رزمندگان اسلام قرار داشت که زمانی که اتوبوس قصد سبقت‌گرفتن از این خودرو حامل مواد منفجره را داشته، خودرو از سمت شاگرد به اتوبوس برخورد می‌کند و انفجار انتحاری صورت می‌گیرد/ تسنیم

 

 

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments