مهناز افشار: بیوگرافی / ازدواج و مهریه / همسر اول و همسر دوم مهناز افشار + عکس

چهره ها 🔥 ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ۲ دیدگاه

مهناز افشار: بیوگرافی / مهریه مهناز افشار / همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی / بیوگرافی یاسین رامین همسر دوم مهناز افشار / دختر مهناز افشار

مهناز افشار: در این مطلب از بخش بیوگرافی و چهره ها در وب سایت نایریکا به مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, جدا شدن مهناز افشار از یاسین رامین می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار و عکس ها مربوط به مهناز افشار به روز می شود.

با ما همراه باشید.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین


دستمزد نجومی مهناز افشار برای حضور در شبکه خارجی!

۱۴۰۱/۵/۲۷

دستمزد مهناز افشار برای حضور در مسابقه استعدادیابی شبکه mbc persia یک میلیون یورو است.

این بازیگر یک میلیون یورو برای حضور به عنوان داور این مسابقه دریافت کرده، دستمزدی که معادل بازی در حدود ۱۴ فیلم سینمایی است.
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌


جدیدترین اظهار نظر درباره سرنوشت بازیگری مهناز افشار در ایران/ ساخت عاشقانه ۲ بدون او!

۱۳۹۹/۲/۱۱

منوچهر هادی کارگردان سینما در لایو اینستاگرامی با خبرآنلاین درباره وضعیت بازگشت مهناز افشار به ابران و ایفای نقش او در سریال عاشقانه دو توضیح داد.


مهناز افشار: بعد از ۱۵ سال سیگار را ترک کردم شاید به همین دلیل کمی چاق شدم!

۱۳۹۹/۱/۱۱

مهناز افشار و ترک سیگار

مهناز افشار و ترک سیگار


واکنش مهناز افشار به لو رفتن چت‌هایش با سالومه: درخفا همان‌ام که در عیان!

۱۳۹۸/۱۲/۱۵

واکنش مهناز افشار به لو رفتن چت ‌هایش با سالومه

واکنش مهناز افشار به لو رفتن چت ‌هایش با سالومه


عکس مهنار افشار با ابی و آرش

۱۳۹۸/۱۰/۵

تصاویر جدیدی از مهناز افشار که چندی است به برنامه پرشین گات تلنت پیوسته است در کنار ابی و آرش منتشر شده است

عکس مهنار افشار با ابی و آرش

عکس مهنار افشار با ابی و آرش


واکنش مهدی فخیم‌ زاده به مهاجرت مهناز افشار

۱۳۹۸/۹/۲۴

مهدی فخیم زاده، کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون، در گفت‌وگویی تصویری، مهاجرت مهناز افشار از ایران و پیوستن‌اش به یک شبکه ماهواره‌ای را امری شخصی دانست.

مهدی فخیم‌زاده ضمن ابراز واکنش نسبت به مهاجرت مهناز افشار به خارج از کشور و حضورش در برنامه پرشیاز گات‌ تلنت، تاکید کرد خودش هیچگاه ایران را ترک نخواهد کرد.

او در یک گفت‌وگوی تصویری گفت: «این کار خانم افشار، مربوط به زندگی شخصی‌اش است. اگر هنرپیشه هم نبود، ممکن بود برود. خیلی‌ها می‌روند اما وقتی مهناز افشار می‌رود، چون سرشناس است، سر و صدا به‌پا می‌کند و بازتاب خبری می‌یابد.»

فخیم‌ زاده در واکنش به پرسشی درباره امکان مهاجرت خودش از ایران گفت: «امکان ندارد. اگر مهدی فخیم‌زاده قرار بود برود، از اول انقلاب و در همان دهه ۶۰ می‌رفت. من ایران ماندم و اگر سنگ هم از آسمان ببارد، همین‌جا هستم.»


وکیل مدافع مهناز افشار: مهناز افشار به تبلیغ علیه نظام متهم شد

۱۳۹۸/۹/۱۴

وکیل مدافع افشار:

موکلم برای پاره‌ای از تعهدات کاری و محذورات قادر به بازگشت به ایران و حضور در جلسه بازپرسی نیست.

در جلسه بازپرس عنوان کرد که پرونده خانم افشار در وقت احتیاطی یک ماهه تحت نظر خواهد بود و چنانچه ایشان به بازپرسی مراجعه نکند، ناگزیر به صدور قرار مناسب برای او است.

پاره‌ای از اتهامات موکل در شعبه مذکور عبارت است از تبلیغ علیه نظام و جریحه دار کردن عفت عمومی و نشر اکاذیب.


دستمزد میلیاردی مهناز افشار در MBC Persia صحت دارد؟!

۱۳۹۸/۹/۶

طی چند روز گذشته ماجرای حضور مهناز افشار در یک برنامه استعدادیابی در شبکه ماهواره‌ای MBC Persia بسیار حاشیه ساز شده است.

طبق ادعای سینما ایده آل مهناز افشار یک میلیون یورو ( حدود ۱۳ میلیارد تومان) برای حضور به عنوان داور در مسابقه پرشیا گات تلنت MBC PERSIA دریافت کرده است، دستمزدی معادل بازی در حدود چهارده فیلم سینمایی! با این وجود حضور مهناز افشار با حجاب اسلامی باعث شده بسیاری همچنان منتظر بازگشت او به ایران باشند


حمله کیهان به مهناز افشار

۱۳۹۸/۹/۵

کیهان نوشت:

برخی از این افراد که ظاهرا سنگ مردم را به سینه می‌زنند، از طریق نمایش فیلم‌های سخیف و مبتذل خود و به جیب زدن پول‌های بی‌زبان همین تماشاگران بینوا، راهی خارج کشور و مسابقات رقص و آواز فلان شبکه وهابی شده‌اند.

این آقا و یا آن خانمی که پرونده قضایی‌اش به دلیل معاونت در قتل یک روحانی باز است و حالا برای یک مراسم رقص و آواز در شبکه آل‌سعود به عنوان داور حضور دارد، سنگ مشکلات مردم را به سینه زده و برای اغتشاشگران دل می‌سوزاند!


مهناز افشار در کنار ابی و آرش در برنامه استعداد یابی گات تلنت داور شده است

۱۳۹۸/۹/۳

مهناز افشار در کنار ابی و آرش دو در برنامه استعداد یابی گات تلنت در شبکه ام بی سی داور شده است.

در تیزر منتشر شده از برنامه «پرشین گات‌ تلنت» شبکه “ام بی سی فارسی”، مهناز افشار در کنار این دو خواننده لس آنجلسی قرار دارد. با این حال هنوز به صورت رسمی حضور افشار در یک برنامه ماهواره‌ای تائید نشده است.

در این برنامه که در سوئد در حال ضبط است، در کنار مهناز افشار، ابراهیم حامدی مشهور به ابی، آرش لَبّاف معروف به آرش، نازنین نور از مجریان و بازیگران ایرانی و آمریکا داوران این مسابقه هستند. تصاویر نشان می‌دهد، مهناز افشار به عنوان داور با حجاب در این برنامه حضور یافته که باعث شده، به باور ناظران هنوز امکان جدی برای بازگشت این سینماگر به فضای رسمی سینما فراهم باشد.

مهناز افشار پرشین گات تلنت

مهناز افشار در پرشین گات تلنت

گفته می‌شود مهناز افشار جایگزین صدف طاهریان بازیگر پیشین تلویزیون شده است.  برخی کاربران توئیتر در این باره از مهناز افشار سوال پرسیده اند که او هم پاسخی نداده است.

واکنش‌ها به حضور مهناز افشار در برنامه استعدادیابی

روزنامه جوان در همین راستا از توئیت‌های مهناز افشار انتقاد کرد. این روزنامه نوشت افشار “در شرایطی که ایران نیازمند آرامش است، شروع به انتشار پست‌های سیاسی در توئیتر و اینستاگرامش کرده است. ”

این روزنامه در ادامه با اشاره به اینکه مهناز افشار در خارج از ایران حضور دارد نوشت: “مهناز افشار مدتی پیش نیز تولد «احمد باطبی» از فعالان دنبال کننده تحریم ایران در امریکا را تبریک گفته بود که همین کار می‌تواند نشانه‌ای از ارتباط میان وی و عناصر شناخته شده ضدانقلاب باشد. ”

روزنامه جوان ادامه داد: “فعال شدن گلشیفته فراهانی و مهناز افشار در حمایت از اغتشاشگران اجاره‌ای نشان می‌دهد که آزادی این دو بازیگر خارج نشین برای فعالیت در کشور‌های غربی مشروط به تبعیت از سیاست‌های دولت‌های غربی و عوامل ضد میهنی در این کشورهاست. ”

افشار در حالی درباره وقایع اخیر کشور اظهار نظر می‌کند که شهریور ماه امسال در توئیتی تاکید کرده بود که “تصمیم گرفتم صدای هیچ دردی از جامعه و انسانی نباشم و فقط به خودم و زندگیم برسم مثل خیلی‌ها تا اطللاع ثانوی خدا نگهدار. ”

این اطلاع ثانوی خیلی زود به پایان رسید و او فعالیتش را در شبکه‌های اجتماعی از سر گرفت. او حتی درباره بازداشت روح الله زم هم اظهار نظر کرده است.

در همین بین اخباری مبنی بر ممنوع الفعالیت شدن او در سینمای ایران به گوش می‌رسد. چندی پیش در جریان اکران فیلم سینمایی قسم ساخته محسن تنابنده حواشی زیادی برای مهناز افشار به وجود آمد. او ممنوع التصویر شده بود!


سوال مهناز افشار از روح الله زم

۱۳۹۸/۷/۲۴

مهناز افشار در توئیتر خطاب به روح الله زم نوشت:

«سلام آقای روح الله زم! اولین بار موضوع شیر خشک فاسد از طرف سایت سحام نیوز که به گفته برخی متصل به شخص شماست، حدود ۵ سال پیش مطرح شد! آیا این موضوع زاییده ذهن شما بود یا نقشه آقای “الف” یا سازمان خاص برای تلافی این وصلت؟ ممنون میشم برای عزیزان پیگیر این مورد رو هم شفاف سازی کنین!»

مهناز افشار چند سال پیش در گیر ماجرای پرونده همسرش یاسین رامین بر سر واردات شیرخشک های آلوده بود.


واکنش مهناز افشار به سخنان پدر شوهرش درمورد ورود زنان به ورزشگاه‌ ها

۱۳۹۸/۷/۱۷

واکنش مهناز افشار به سخنان پدر شوهرش درمورد ورود زنان به ورزشگاه‌ ها

واکنش مهناز افشار به سخنان پدر شوهرش درمورد ورود زنان به ورزشگاه‌ ها


مهناز افشار از همسرش طلاق گرفت

۱۳۹۸/۷/۱۰

مهناز افشار با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود، خبر جدایی از یاسین رامین را اعلام کرد.

مهناز افشار از همسرش طلاق گرفت

مهناز افشار از همسرش طلاق گرفت


مهناز افشار: به یک دلیل بزرگ به ایران بر میگردم!

۱۳۹۸/۵/۳۰

مهناز افشار: به یک دلیل بزرگ به ایران بر میگردم

مهناز افشار: به یک دلیل بزرگ به ایران بر میگردم


ادعای باشگاه خبرنگاران: مهناز افشار در صورت بازگشت به ایران بازداشت خواهد شد

۱۳۹۸/۵/۲۱

باشگاه خبرنگاران جوان، رسانه خبری صدا و سیما نوشته است:

پرونده‌های جدید مهناز افشار با شکایت مدعی العموم به دلیل اظهار نظر‌های خلاف واقع در فضای مجازی، در دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شده است.

این خبرگزاری نوشت: طبق گمانه زنی‌ها او به این زودی‌ها به کشور باز نخواهد گشت، زیرا به محض ورود بازداشت خواهد شد.


بیوگرافی مهناز افشار در یک نگاه

مهناز افشار یکی از مطرح ترین بازیگران و هنرمندان ایرانی است.

او متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ از تهران است. مهناز افشار حرفه بازیگری را با بازی در سریال گمشده شروع کرد.

سریال گمشده در سال ۱۳۷۷ از تلویزیون ایران پخش شد.

بعد از بازی در این سریال، در فیلم دوستان ساخته علی شاه حاتمی بازی کرد و به این طریق به سینما وارد شد.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

پدر مهناز افشار

مهناز افشار در دوران دبیرستان در رشته علوم تجربی دیپلم خود را دریافت کرد و بعد از آن در رشته تدوین در یکی از موسسات غیرانتفاعی تهران به مدت ۴ سال تحصیل کرد.

او بعد از دریافت دیپلمش، در رشته تربیت بدنی در یکی از دانشگاه های سراسری ایران پذیرفته شد اما چون به ان علاقه ای نداشت، از دانشگاه انصراف داد.

همچنین او به معماری نیز علاقه زیادی دارد.

خانواده مهناز افشار به دلیل اینکه بسیار مذهبی و معتقد بودند با بازیگر شدن مهناز افشار مخالفت کردند.

اما با وجود این مخالفت ها، مهناز افشار توانست به حرفه موردعلاقه اش یعنی بازیگری وارد شود.

مهناز افشار نیز مانند بسیاری از هنرمندان در کلاس های آموزش بازیگری حمید سمندریان شرکت کرد.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

مادر مهناز افشار

مهناز افشار در خرداد سال ۱۳۹۳ با یاسین رامین ازدواج کرد. ازدواج مهناز افشار و یاسین رامین حواشی بسیار زیادی داشت.

مهناز افشار و همسرش در خرداد سال ۹۴ صاحب یک دختر به نام لیانا شدند.

یاسین رامین همسر مهناز افشار به جرم وارد کردن شیر خشک فاسد به ۱۷ سال زندان محکوم شد.

در مهر ماه ۹۸ خبر طلاق مهناز افشار و یاسین رامین منتشر شد که این خبر نه از سوی یاسین رامین و نه مهناز افشار تایید یا تکذیب نشد.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

کودکی مهناز افشار

زندگینامه مهناز افشار

مهناز افشار در سال ۵۶ در تهران متولد شد.

او در یک خانواده ۶ نفره بزرگ شده است. مهناز افشار یک خواهر و دو برادر دارد.

شغل برادرانش نیز جواهرسازی و تولیدکننده سلفون می باشد.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

مهناز افشار و خواهر و خواهرزاده اش

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

مهناز افشار و خواهرش

شروع بازیگری مهناز افشار

همانطور که گفته شد، مهناز افشار اولین بار در سریال گمشده در سال ۷۷ بازی کرد و وارد تلویزیون شد.

شمسی فضل اللهی او را به مسعود نوابی کارگران آن سریال معرفی کرد.

مهناز افشار بعد از بازی در این سریال، در هیچ سریال تلویزیونی دیگری بازی نکرد.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

عکس های مهناز افشار

مهناز افشار در سال ۷۸ بعد از بازی در سریال گمشده، توسط عبدالله اسکندری (گریمور) برای بازی در فیلم شیرهای جوان به دفتر پویا فیلم دعوت شد و به این ترتیب برای بازی در این فیلم انتخاب شد.

بعد از آن، برای آموختن بازیگری حرفه ای، در کلاس های بازیگری حمید سمندریان شرکت کرد و دوره بازیگری را گذراند.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

جدیدترین عکس مهناز افشار

آغاز شهرت مهناز افشار

مهناز افشار در سال ۷۹ با بازی در فیلم شور عشق توانست خود را به مردم و جامعه هنری ایران معرفی کند.

شروع شهرت مهناز افشار از همین فیلم بود.

یکی دیگر از مواردی که باعث شهرت بیشتر مهناز افشار شد، شباهت او به فائقه آتشین (گوگوش) بود.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

بیوگرافی مهناز افشار

اوج شهرت مهناز افشار در دهه ۸۰ اتفاق افتاد به طوری که در این دهه به عنوان یکی از تاثیرگذارترین چهره ها در سینمای تجاری ایران شناخته شد به همین دلیل در سال های ۸۸ تا ۹۰ برای تغییر نوع شهرت خود، در فیلم های مختلفی با کارگردانان متفاوتی بازی کرد.

این کار باعث شد که جایزه های مختلفی را از جشنواره های مختلف داخلی دریافت کند.

مهناز افشار در سال ۹۳ با یکی از معروف ترین کارگردانان تاجیکستان به نام ناصر سعیداف همکاری کرد و در فیلم سینمایی آموزگار (معلم) به نقش آفرینی پرداخت.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

زندگی نامه مهناز افشار

تهیه کنندگی مهناز افشار

مهناز افشار علاوه بر کار بازیگری، فعالیت های دیگری نیز انجام داده است.

در آبان سال ۹۱ روزبه نعمت اللهی یک کنسرت خیرخواهانه را در برج میلاد برای کمک رسانی به سیل زدگان آذربایجان اجرا کرد که تهیه کنندگی این کنسرت را مهناز افشار به عهده داشت.

در این کنسرت بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران و چهره های معروف شرکت کردند.

حمایت مهناز افشار از اصلاح طلبان

مهناز افشار در انتخابات سال ۹۴ شرکت کرد و در صفحات شخصی اش به طور رسمی اعلام کرد که در این انتخابات شرکت کرده و به اصلاح طلبان رای داده است و از مردم و طرفدارانش خواست که آن ها نیز به لیست اصلاح طلبان رای دهند.

ازدواج مهناز افشار / همسر اول و دوم مهناز افشار

همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی

مدت ها پیش در رسانه ها خبری مبنی بر ازدواج مهناز افشار با شخصی به نام سجاد رفیعی منتشر شد و مدتی بعد از آن نیز خبر جدایی مهناز افشار با این شخص نیز انتشار یافت.

مهناز افشار این خبر را نه تایید کرد و نه تکذیب. (عکس سجاد رفیعی همسر اول مهناز افشار در هیچ سایت معتبری پیدا نشد)

همسر دوم مهناز افشار یاسین رامین

مهناز افشار در خرداد سال ۹۳ با یاسین رامین ازدواج کرد که این ازدواج با حواشی بسیار زیادی همراه بود. (عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش در هیچ سایت معتبری پیدا نشد)

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

همسر دوم مهناز افشار

یکی از این حواشی این بود که همسر او، پسر محمدعلی رامین است.

عکس عروسی مهناز افشار و یاسین رامین

عروسی مهناز افشار و یاسین رامین

(محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد در دوره محمود احمدی نژاد بود.) و خانواده رامین به این ازدواج رغبت چندانی نداشتند.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

محمدعلی رامین پدر یاسین رامین

از دیگر حواشی ازدواج مهناز افشار می توان به خواندن خطبه عقد آن ها توسط سید محمد خاتمی اشاره کرد.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

سوسن صفاوردی مادر یاسین رامین

مهریه مهناز افشار

از دیگر حواشی که بعد از ازدواج مهناز افشار برای او درست شد، ماجرای مهریه میلیاردی اش بود.

گفته شد که مهریه او یک ملک ۳۰ میلیارد تومانی می باشد.

یاسین رامین به این خبر واکنش نشان داد و گفت که مهریه همسرش مهناز افشار فقط ۵ شاخه گل نرگس و یک قرآن و یک جفت آینه و شمعدان است.

حواشی مربوط به مهناز افشار

مهناز افشار در طول زندگی حرفه ای و شخصی خود با حواشی بسیار زیادی مواجه بوده است.

او در آذر سال ۹۴ در یکی از برنامه های زنده ایران به نام سی و پنج، حضور یافت و با فریدون جیرانی در مورد موضوعات مختلف صحبت کردند.

یکی از مسائلی که مهناز افشار به آن تاکید کرد، وجود شایعات بسیار زیادی در زندگی اش بود.

او در آذر سال ۹۷ از رسانه ها شکایت کرد.

علت این شکایت، شایعه پراکنی در مورد او همسرش بود.

واردات شیر خشک فاسد توسط همسر مهناز افشار

در سال ۹۳ جمعیت هلال احمر ایران از یاسین رامین شکایت کرد، علت این شکایت، واردات شیرخشک فاسد توسط یاسین رامین و همچنین تصاحب اموال آن ارگان بود.

گویا یاسین رامین از سوی شرکت رشد در آلمان این شیرخشک ها را وارد ایران کرده بود.

جریان این شکایت تا مدت ها ادامه داشت تا اینکه در ۲۶ مرداد سال ۹۵ حکم بازداشت یاسین رامین صادر شد.

علت بازداشت همسر مهناز افشار به دلیل عدم پرداخت وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی بود.

بعد از انتشار این خبر، موج انتقادات بر مهناز افشار و همسرش وارد شد چرا که به دلیل استفاده از همین شیرخشک ها، نوزادان زیادی کور شده بودند و بسیاری از نوزادان را نیز به کام مرگ فرو برد.

در نهایت در اردیبهشت سال ۹۸ حکم نهایی یاسین رامین صادر شد و دادگاه او را به رد مال یک تا دو میلیون یورو با ثبت شرکت رشد در آلمان و همچنین ۱۷ سال زندان محکوم کرد.

از این ۱۷ سال زندان، ۷ سال، زندان قطعی می باشد.

به دنیا آمدن فرزند مهناز افشار و یاسین رامین ؛ لیانا

مهناز افشار و همسرش در خرداد سال ۹۴ صاحب یک فرزند دختر شدند که نامش را لیانا گذاشتند.

جالب است بدانید که فرزند آن ها در آلمان متولد شد.

گفتنی است که یاسین رامین نیز متولد آلمان می باشد.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

مهناز افشار و دخترش

مهاجرت مهناز افشار و همسرش

مهناز افشار و یاسین رامین به همراه دخترشان مدتی پیش به آلمان رفتند.

خبرها حاکی از آن است که برای ادامه تحصیل به آن جا رفته اند و قرار است مدت زیادی را در آلمان بمانند.

جدایی و طلاق مهناز افشار از همسرش یاسین رامین

در مهر ۹۸ مهناز افشار در صفحه توئیتر خود، توئیتی با این مفهوم منتشر کرد که باید به عنوان یک مادر مجرد قوی باشد که بتواند به زندگی اش ادامه دهد.

بعد از انتشار این توئیت، خبر طلاق و جدایی مهناز افشار و همسرش در همه رسانه ها منتشر شد اما نه یاسین رامین و نه مهناز افشار هیچ واکنشی به خبر منتشر شده توسط رسانه ها نشان ندادند.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

مهناز افشار

دانستنی های جالب در مورد مهناز افشار

مهناز افشار چند سال پیش صاحب یک مزون بود ولی به دلیل مشغله کاری آن را ادامه نداد.

غذای موردعلاقه او لوبیاپلو و ماکارونی است.

از بین ورزش ها، اسکی و شنا و والیبال را می پسندد.

آلمان و هند و مصر کشورهای موردعلاقه او می باشند.

مهناز افشار چند سال پیش به همراه دخترش لیانا، یک برند آمریکایی را تبلیغ کرد.

برند پمپرز اولین برند خارجی بود که توسط هنرمندان ایرانی تبلیغ شد.

او در زمان های مختلف به برندهای متفاوتی علاقه داشته است.

مثلا در دهه ۷۰ از برند ورساچه استفاده می کرده و بعد از آن، گوچی را می پسندیده.

در حال حاضر نیز برند موردعلاقه مهناز افشار، پورش دیزایش و ایوس لارن می باشد.

او برخلاف اکثر بازیگران ایرانی، کار خود را با تئاتر شروع نکرد و حتی در دوران بازیگری و در دوران شهرت نیز تئاتر بازی نکرد.

او از سال ۹۰ بازی در تئاتر را آغاز کرد و نسبت به دیگر بازیگران، تعداد کمی تئاتر را در کارنامه خود دارد.

مهناز افشار در اینستاگرام خود بیشتر از ۹ میلیون فالوور دارد و به همین دلیل عنوان پرطرفدارترین بازیگر ایران را به خود اختصاص داده است.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

جدا شدن و طلاق مهناز افشار

بیوگرافی یاسین رامین

یاسین رامین که نام کامل او محمدیاسین رامین است، متولد سال ۶۰ از آلمان می باشد.

او در یکی از دانشگاه های آلمان مدرک دکتری خود را دریافت کرده است.

یاسین رامین قبل از ازدواج با مهناز افشار، یک بار ازدواج کرده بود که به جدایی منجر شد.

او همچنین در زمینه صادرات و واردات با شرکت های اروپایی همکاری می کند.

پدر او محمدعلی رامین است که در دولت محمود احمدی نژاد، معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد اسلامی بود.

مادر یاسین رامین، دکتر سوسن صفاوردی است که در زمینه مدافع آزادی های زنان فعالیت می کند.

در مورد تعداد خواهران و برادران یاسین رامین اطلاعات دقیقی در دست نیست اما یک برادر به نام محمدامین رامین دارد.

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

عکس شوهر مهناز افشار

فیلم های مهناز افشار

۱۳۹۸: مهمانخانه ماه نو

۱۳۹۷: قسم – ناگهان درخت – آبی به رنگ آسمان – آشفتگی

۱۳۹۶: شاه کش – لس آنجلس تهران – خوک – دارکوب

۱۳۹۵: ارادتمند نازنین بهاره تینا – گیلدا – نهنگ عنبر ۲

۱۳۹۴: خانه ای در خیابان چهل و یکم – نهنگ عنبر

۱۳۹۳: معلم (آموزگار)

۱۳۹۲: دلم میخواد – بیگانه – متروپل – چه خوب که برگشتی

۱۳۹۱: از تهران تا بهشت – هیچ کجا هیچ کس

۱۳۹۰: پل چوبی – یک عاشقانه ساده

۱۳۸۹: برف روی کاج ها – سعادت آباد – قصه پریا

۱۳۸۸: طبقه سوم – پسر آدم دختر حوا

۱۳۸۷: خاطره – امشب شب مهتابه – پوپک و مش ماشاالله – شیرین – دعوت – شبانه روز – انعکاس

۱۳۸۶: تسویه حساب – کلاغ پر

۱۳۸۵: رئیس – محاکمه

۱۳۸۴: آتش بس ۱ – آکواریوم – تله  – چه کسی امیر را کشت – کارگران مشغول کارند

۱۳۸۳: سالاد فصل

۱۳۸۲: کما

۱۳۸۱: سیزده گربه روی شیروانی – دختری در قفس – زهر عسل

۱۳۸۰: نگین

۱۳۷۹: خاکستری – شور عشق

۱۳۷۸: دوستان – شیرهای جوان

مهناز افشار, بیوگرافی مهناز افشار, زندگی نامه مهناز افشار, همسر اول مهناز افشار, مهریه مهناز افشار, عکس عروسی مهناز افشار واقعی, مهناز افشار بی حجاب, عکس عروسی مهناز افشار و شوهرش, همسر اول مهناز افشار سجاد رفیعی, مهناز افشار درگذشت, مهناز افشار کجاست؟, بیوگرافی یاسین رامین, فیلم های مهناز افشار, سریال های مهناز افشار, جوایز مهناز افشار, بچه مهناز افشار, اسم دختر مهناز افشار, طلاق مهناز افشار, طلاق مهناز افشار از یاسین رامین

مهناز افشار عکس

سریال های نمایش خانگی مهناز افشار

۱۳۹۶-۱۳۹۷: گلشیفته

۱۹۵-۱۳۹۶: عاشقانه

۱۳۹۳-۱۳۹۴: عشق تعطیل نیست

برنامه های تلویزیونی مهناز افشار

۱۳۹۲: کلاه قرمزی ۲

سریال های مهناز افشار

۱۳۷۷: گمشده

تئاترهای مهناز افشار

۱۳۹۶: الیور توئیست

۱۳۹۳: دورهمی زنان شکسپیر

۱۳۹۱: بیست و یک بار مردن در سی روز

۱۳۹۰: آمدیم نبودید رفتیم

جوایز مهناز افشار

در سال ۹۷ نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم قسم از جشنواره فیلم فجر شد.

در سال ۹۶ نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم دارکوب از جشنواره فیلم فجر شد.

در سال ۹۰ نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم پل چوبی از جشنواره فیلم فجر شد.

در سال ۹۰ برنده تندیس بهترین بازیگر زن برای بازی در فیلم طبقه سوم از جشن حافظ شد.

در سال ۸۹ برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول ن برای بازی در فیلم برف روی کاج ها از انجمن منتقدان شد.

در سال ۸۹ برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن برای بازی در فیلم برف روی کاج ها از بحش نگاه نو جشنواره فیلم فجر شد.

در سال ۸۹ نامزد دریافت بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم سعادت آباد از جشن خانه سینما شد.

در سال ۸۹ برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم سعادت آباد از جشنواره فیلم فجر شد.

در سال ۸۸ برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم طبقه سوم از انجمن منتقدان شد.

در سال ۸۴ نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم تسویه حساب از جشنواره فیلم فجر شد.

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments