محسن لرستانی: بیوگرافی، اتهام، جرم، اعدام / آخرین اخبار و وضعیت

چهره ها 🔥 ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۴ دیدگاه

محسن لرستانی: بیوگرافی، اتهام، جرم، اعدام / آخرین اخبار و وضعیت محسن لرستانی

محسن لرستانی : در این مطلب از بخش بیوگرافی و چهره ها در وب سایت نایریکا به محسن لرستانی خواننده, محسن لرستانی بیوگرافی, محسن لرستانی همجنسگرایی, چت های محسن لرستانی, محسن لرستانی اعدام, جرم محسن لرستانی, اتهام محسن لرستانی, بیوگرافی محسن لرستانی, اعدام محسن لرستانی, محسن لرستانی آخرین اخبار, محسن لرستانی جدیدترین اخبار, آخرین وضعیت محسن لرستانی می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به محسن لرستانی به روز می شود.

با ما همراه باشید.

محسن لرستانی, محسن لرستانی بیوگرافی, محسن لرستانی همجنسگرایی, چت های محسن لرستانی, محسن لرستانی اعدام, جرم محسن لرستانی, اتهام محسن لرستانی, بیوگرافی محسن لرستانی, اعدام محسن لرستانی, محسن لرستانی آخرین اخبار, محسن لرستانی جدیدترین اخبار, آخرین وضعیت محسن لرستانی

محسن لرستانی, محسن لرستانی بیوگرافی, محسن لرستانی همجنسگرایی, چت های محسن لرستانی, محسن لرستانی اعدام, جرم محسن لرستانی, اتهام محسن لرستانی, بیوگرافی محسن لرستانی, اعدام محسن لرستانی, محسن لرستانی آخرین اخبار, محسن لرستانی جدیدترین اخبار, آخرین وضعیت محسن لرستانی خواننده, محسن لرستانی افساد فی الارض

دادگاه خواننده پاپ محسن لرستانی به اول تیر موکول شد.

۱۳۹۹/۲/۱۰

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی خبرداد:

دادگاه خواننده پاپ #محسن_لرستانی به اول تیر موکول شد.

او با اتهام مفسد فی الارض به دلیل مدیریت گروه اینستاگرامی ویژه ترنس ها و به گفته وکیلش ” شائبه پرستوهای ترنس” و ایجاد مراکز فساد، زیر حکم اعدام است و به دستور قاضی صلواتی، در بازداشت موقت در اوین


آزادی «محسن لرستانی» صحت ندارد

۱۳۹۸/۹/۲۰

در فضای مجازی اخباری در خصوص آزادی محسن لرستانی (خواننده) منتشر شده است که با توجه به تعیین زمان دادگاه و عنوان اتهامی افساد فی الارض برای وی و پیگیری‌های خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان خبر آزادی لرستانی صحت ندارد.

۱۲ بهمن جلسه رسیدگی به پرونده محسن لرستانی برگزار می‌شود و پس از رسیدگی حکم صادر خواهد شد./باشگاه‌خبرنگاران


دایر کردن مرکز فساد توسط یک خواننده

۱۳۹۸/۷/۱۶

یک منبع آگاه در دادگاه انقلاب: تنها موضوعی که می‌توانم در خصوص پرونده محسن لرستانی بگویم این است که جرم او اقدام علیه امنیت ملی نیست و مربوط به دایر کردن مرکز فساد می‌شود./باشگاه خبرنگاران


دادگاه محسن لرستانی برگزار شد

۱۳۹۸/۷/۱۵

حسینی وکیل مدافع محسن لرستانی (خواننده):

پرونده موکلم با شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام «افساد فی الارض» به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

موضوع اتهامی موکلم در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر کرده بود و او شاکی خصوصی ندارد./ایسنا

همچنین بخوانید:  لاله اسکندری : بیوگرافی / لاله اسکندری و همسرش / جدیدترین عکس ها و حواشی

محسن لرستانی (خواننده) به «افساد فی‌الارض» متهم شد

۱۳۹۸/۷/۱۰

وکیل مدافع محسن لرستانی خواننده: پرونده موکلم با صدور کیفرخواست به اتهام افساد فی الارض و با شکایت مدعی العموم به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

موضوع اتهامی موکلم در رابطه با مسایل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر کرده بود و او شاکی خصوصی ندارد.

موکلم ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در منزل مادرش بازداشت شد./ایسنا


محسن لرستانی که با خوانش آهنگ‌های فارسی با لهجه‌ی کرمانشاهی خود را مطرح ساخته، حالا به افساد فی الارض محکوم شده و گمانه زنی‌های بسیاری در مورد دلیل محکومیت او مطرح شده است. با وجود اینکه حسینی وکیل محسن لرستانی علت اتهام موکل خود را انتشار پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده، اما گمانه زنی‌ باشگاه خبرنگاران وابسته به صدا و سیما حاکی از ارتباط محسن لرستانی با پرونده رقاص‌های اینستاگرامی است.

وکیل لرستانی علت محکومیت موکل خود را انتشار پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده و گفته است که لرستانی شاکی خصوصی ندارد.


دادگاه محسن لرستانی دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ برگزار شد

سید کاظم حسینی وکیل مدافع محسن لرستانی چند روز پیش (۱۰ مهرماه) در باره پرونده موکلش گفت: موکلم ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است.

وی افزود: پرونده موکلم با شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام «افساد فی الارض» به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

حسینی تصریح کرد: موضوع اتهامی موکلم در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر کرده بود و او شاکی خصوصی ندارد.

محسن لرستانی, محسن لرستانی بیوگرافی, محسن لرستانی همجنسگرایی, چت های محسن لرستانی, محسن لرستانی اعدام, جرم محسن لرستانی, اتهام محسن لرستانی, بیوگرافی محسن لرستانی, اعدام محسن لرستانی, محسن لرستانی آخرین اخبار, محسن لرستانی جدیدترین اخبار, آخرین وضعیت محسن لرستانی خواننده, محسن لرستانی مفسد فی الارض

اتهام محسن لرستانی / جرم محسن لرستانی

ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی در رابطه با افساد فی الارض و مجازات آن مقرر داشته است:

«هرکس به‌طور گسترده، مرتکب جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد، جرائم علیه امنیت داخلی یا خارجی کشور، نشر اکاذیب، اخلال در نظام اقتصادی کشور، احراق و تخریب، پخش مواد سمی و میکروبی و خطرناک یا دایر کردن مراکز فساد و فحشا یا معاونت در آن‌ها گردد به گونه‌ای که موجب اخلال شدید در نظم عمومی کشور، ناامنی یا ورود خسارت عمده به تمامیت جسمانی افراد یا اموال عمومی و خصوصی، یا سبب اشاعه فساد یا فحشا در حد وسیع گردد مفسد فی‌الارض محسوب و به اعدام محکوم می‌گردد.

همچنین بخوانید:  بهاره افشاری : بیوگرافی / بهاره افشاری و همسرش / جدیدترین عکس ها و حواشی

تبصره- هرگاه دادگاه از مجموع ادله و شواهد قصد اخلال گسترده در نظم عمومی، ایجاد ناامنی، ایراد خسارت عمده و یا اشاعه فساد یا فحشا در حد وسیع و یا علم به مؤثر بودن اقدامات انجام شده را احراز نکند و جرم ارتکابی مشمول مجازات قانونی دیگری نباشد، با توجه به میزان نتایج زیانبار جرم، مرتکب به حبس تعزیری درجه پنج یا شش محکوم می‌شود.»

انتشار چت‌های خصوصی عامل بازداشت محسن لرستانی بود. نه رابطه فیزیکی!

پس از انتشار خبر دستگیری محسن لرستانی از سوی خبرگزاری‌ها، سید کاظم حسینی در گفتگو با یک رسانه فارسی زبان خارج نشین به شرح جزئیات ماجرا پرداخت و گفت: چت‌های خصوصی لرستانی دلیل دستگیری و صدور چنین کیفرخواستی بوده است. او همچنین تاکید کرد: هیچ اتفاق فیزیکی‌ای رخ نداده است.

حسینی در پاسخ به این سوال که منظورش از اتفاق فیزیکی چیست، گفت: منظورش رابطه فیزیکی است، ولی از توضیح بیش‌تر خودداری کرد.

او با اعلام این‌که هر کس در عالم خصوصی خودش چت‌های خصوصی دارد، در پاسخ به این‌که چطور این چت‌ها سر از جایی در آورده که باعث دستگیری لرستانی و صدور کیفرخواست با اتهامی سنگین برای او شده است، گفت: «شاید برخی افراد دسترسی پیدا کردند. به هر حال لرستانی ادمین هم داشته است و مرتب گوشی تلفنش در اختیار خودش نبوده است.»

حسینی همچنین با اشاره به اینکه در این پرونده چند نفر دیگر هم درگیر شده‌اند، گفت که در ارتباط با وضعیت پرونده آن‌ها نمی‌تواند اظهارنظر کند، اما گفت که این پرونده ناخواسته به پرونده دیگری وصل شده است.

ارتباط پرونده محسن لرستانی به پرونده رقاص‌ های اینستاگرامی

پس از اینکه حسینی وکیل محسن لرستانی اعلام کرد که پرونده موکل او ناخواسته به پرونده دیگری وصل شده است، باشگاه خبرنگاران جوان با انتشار گزارشی مدعی شد که بر اساس شنیده‌ها از دادگاه انقلاب، اخیرا تعدادی از رقصنده‌های اینستاگرامی و فعال در فضای مجازی که در قالب باند و شبکه فعال بودند، بازداشت یا احضار شده اند و لرستانی نیز در همین ارتباط بازداشت شده است.

همچنین بخوانید:  الناز شاکردوست : بیوگرافی / الناز شاکر دوست و همسرش / تازه ترین عکس ها و خبرها

در ادامه این گزارش آمده است: البته تا این لحظه هیچ مقام رسمی این موضوع را تایید نکرده است، اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که پرونده‌های رقصنده‌ها و لرستانی دارای بازپرس مشترک و زمان رسیدگی یکسانی هست.

محسن لرستانی ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است.در این میان حتی طی چند روز اخیر شایعات زیادی از به قتل رسیدن این خواننده معروف در زندان منتشر شده بود.


بیوگرافی محسن لرستانی خواننده

محسن لرستانی متولد ۱۳۵۸ در کرمانشاه، خواننده است

در محله باغ ابریشم کرمانشاه بدنیا آمده است

نام اصلی این خواننده محسن پورمست می باشد که بنا به دلایلی گفته نشده فامیلی خود را تغییر داده است و حالا با نام لرستانی مشهور می باشد

چهره محبوب هنری در بین مردمان کرد و لر که بیشتر در عروسی ها می خواند و گهگاهی در مناسب های فرهنگی و خاص نیز حضور چشم گیری دارد

موسیقی محلی و رقص از شاخصه های مردم کردستان است که باعث شد از همان دوران نوجوانی به فکر خوانندگی بی افتد

محسن لرستانی, محسن لرستانی بیوگرافی, محسن لرستانی همجنسگرایی, چت های محسن لرستانی, محسن لرستانی اعدام, جرم محسن لرستانی, اتهام محسن لرستانی, بیوگرافی محسن لرستانی, اعدام محسن لرستانی, محسن لرستانی آخرین اخبار, محسن لرستانی جدیدترین اخبار, آخرین وضعیت محسن لرستانی خواننده

بیوگرافی محسن لرستانی

شروع فعالیت

تا مدت ها در مجالسات مختلف برنامه اجرا می کرد اما پختگی لازم رو نداشت، در سال ۱۳۸۶ در ۲۸ سالگی دو آهنگ زندان و غربت را منتشر کرد که مورد توجه قرار گرفت

محسن در این سالها با حمایت برادر بزرگترش رضا که او نیز سالها در کرمانشاه خوانندگی می کرد پا به این عرصه گذاشت.

کم کم با انتشار آهنگ چون بچه ننه، بچه سوسول، بچه قرتی، آهنگ شاهزاده و گدا به یک خواننده صاحب نام در کرمانشاه و منطقه تبدیل شد

آقای لرستانی در ساخت و انتشار ویدیو کلیپ نیز فعالیت داشته است و چندین موزیک ویدیو او از شبکه های ماهواره ای پخش شده و می شود

اما با این حال می تواند در ایران در مراسمات مختلف فرهنگی و هنری برنامه داشته باشد

لرستانی علاوه در خوانندگی در عروسی ها به زبان کردی و لری در ایام محرم نیز بعنوان مداح حضور داشته و در دسته جات مدیحه سرایی می کرده.

رضایت مخاطبان او باعث شد تا لرستانی اولین کنسرت خود را در ۲۱ دی ماه سال ۹۷ به صورت رسمی در کرج برگزار کند. تمام بلیط‌های این کنسرت دو روز پیش از اجرا به فروش رفت.

ازدواج محسن لرستانی / محسن لرستانی و همسرش

محسن لرستانی که قدم در ۴۱ سالگی گذاشته است، هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
4 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین پرطرفدارترین
Inline Feedbacks
View all comments
مرجان. abidi
بهمن ۲۳, ۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ ق.ظ

بین خواننده ها فرق نزارید محسن لرستانی رو همه میخوان… ولی تتلو که بی حرمتی کرد رو فوری از زندان ترکیه آزاد کردید

امیر علیپور
فروردین ۳۰, ۱۳۹۹ ۲:۰۰ ق.ظ

محسن لرستانی کارهای خوب زیاد داشته تو زندگیش،هر ادمی خطا میکنه،از بزرگان قضات و دولت خواهش میکنم ببخشیدش،ایشون خیلی بهتر از بعضی خواننده ها هست،ایشون محبوب مردم ایرانه،ازش گذشت کنید و باز هم بزرگی و گذشتتونو ثابت کنید به ملت ایران،امیر از تهران

مصطفی
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۹ ۷:۰۴ ب.ظ

داش اینا عادتشونه جلو پیشرفتو بگیرن

حسن
تیر ۳, ۱۳۹۹ ۳:۵۴ ب.ظ
Reply to  مصطفی

واقعا متاسفم برای اینکه زندانی ها ازادن
آزادی ها تو زندانن