سید بشیر حسینی: بیوگرافی و همسرش / دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا

چهره ها 🔥 ۱۳ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سید بشیر حسینی: بیوگرافی و همسرش / دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا

سید بشیر حسینی : در این مطلب از بخش بیوگرافی و چهره ها در وب سایت نایریکا به سید بشیر حسینی, بیوگرافی سید بشیر حسینی, بیوگرافی دکتر بشیر حسینی, سید بشیر حسینی و همسرش, سید بشیر حسینی ویکیپدیا, دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا, دکتر بشیر حسینی و همسرش می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار و عکس های دکتر سید بشیر حسینی به روز می شود.

با ما همراه باشید.

سید بشیر حسینی, بیوگرافی سید بشیر حسینی, بیوگرافی دکتر بشیر حسینی, سید بشیر حسینی و همسرش, سید بشیر حسینی فرزند کیست, سید بشیر حسینی ویکیپدیا, دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا, دکتر بشیر حسینی و همسرش

سید بشیر حسینی, بیوگرافی سید بشیر حسینی, بیوگرافی دکتر بشیر حسینی, سید بشیر حسینی و همسرش, سید بشیر حسینی ویکیپدیا, دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا, دکتر بشیر حسینی و همسرش


بیوگرافی سید بشیر حسینی

یکی از برنامه های استعدادیابی و سرگرم کننده که از شبکه سه سیما پخش می شود، برنامه عصر جدید است. این برنامه طیف گسترده ای از مخاطبان را به خود اختصاص داده است چرا که به شکل مسابقه ای می باشد و هیجان خاصی دارد. برنامه عصر جدید متشکل از چهار داور است که یکی از داوران آن، سید بشیر حسینی است.

سید بشیر حسینی نسبت به دیگر داوران عصر جدید کمتر شناخته شده است اما بعد از حضور در این برنامه به شدت شناخته شد. در مورد بیوگرافی و زندگینامه سید بشیر حسینی اطلاعات زیادی مانند دیگر هنرمندان در دست نیست اما در این بخش سعی می کنیم شما را با سید بشیر حسینی آشنا کنیم.


* همچنین بخوانید: احسان علیخانی: بیوگرافی و ازدواج / عکس قبل از عمل / احسان علیخانی ویکی پدیا


سید بشیر حسینی در ۱۵ آذر ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمده است. گفته شده که او اصالتی اصفهانی دارد. سید بشیر حسینی دارای کارشناسی ارشد حقوق و همچنین دکتری فرهنگ و ارتباطات می باشد. او فوق لیسانس خود را از دانشگاه امام صادق (ع) دریافت کرده است. سید بشیر حسینی دارای مدرک سطح ۲ حوزوی نیز می باشد. او علاوه بر تدریس در دانشگاه در برنامه تلویزیونی نیز حضور دارد. حوزه فعالیت او در تلویزیون شامل پژوهشگری تربیتی و علوم جامعه شناختی و تحلیلگر و کارشنای رسانه و منتقد و کارشناس بازی است.

سید بشیر حسینی, بیوگرافی سید بشیر حسینی, بیوگرافی دکتر بشیر حسینی, سید بشیر حسینی و همسرش, سید بشیر حسینی ویکیپدیا, دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا, دکتر بشیر حسینی و همسرش

بیوگرافی سید بشیر حسینی

سید بشیر حسینی هنگامی که مسابقات فوتبال جام جهانی در تلویزیون پخش می شد، در برخی از قسمت های برنامه زابی واکا به عنوان میهمان حضور یافت. این برنامه یکی از برنامه های آیو است که به صورت اینترنتی پخش می شد. دیدگاه های او در این برنامه بسیار مورد توجه مردم و مخاطبان قرار گرفت و یکی از دلایل انتخاب او به عنوان داور برنامه عصر جدید نیز حضورش در برنامه زابی واکا بود. امین حیایی و رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد از دیگر داوران برنامه عصر جدید هستند و اجرای آن را نیز احسان علیخانی بر عهده دارد. احسان علیخانی علاوه بر اجرا، تهیه کننده عصر جدید نیز هست. جالب است بدانید که گفته شده برنامه عصر جدید یکی از بزرگترین و اولین مسابقات استعدادیابی در تاریخ ایران بوده است. شرایط شرکت در این مسابقه نیز به این صورت است که کسانی که مایل به حضور در آن هستند باید از مهارتی که دارا هستند فیلم گرفته و بعد از ثبت نام در سایت، آن را برای برنامه بفرستند و در صورت پذیرفته شدن، با آن ها تماس گرفته خواهد شد.

ازدواج سید بشیر حسینی

سید بشیر حسینی و همسرش

سید بشیر حسینی و همسرش

سید بشیر حسینی و همسرش

اولین تصاویر از همسر سید بشیر حسینی در اربعین حسینی ۱۳۹۸ منتشر شد او به همراه همسر و فرزندش به کربلای معلی رفته و در صفحه اینستاگرامش اولین عکس خانوادی خو را منتشر کرد تا رسانه های خبری و کاربران شبکه های اجتماعی به آن واکنش نشان بدهند.

همچنین بخوانید:  سروش گودرزی : بیوگرافی / سروش گودرزی و همسرش / جدیدترین عکس ها و حواشی

سید بشیر حسینی و فرزندانش

عکس سید بشیر حسینی و سید مسیحا، محیا سادات، سید امیر مهدی حسینی

عکس سید بشیر حسینی و سید مسیحا، محیا سادات، سید امیر مهدی حسینی / سید بشیر حسینی و فرزندانش

کلیپ سید بشیر حسینی در برنامه  آیو

سید بشیر حسینی در یکی از برنامه های آیو صحبت های جالب و عجیبی مطرح کرد که به شدت مورد توجه قرار گرفت. او گفت که براساس مطالعاتی که انجام داده، میان فوتبال و رابطه جنسی رابطه زیادی وجود دارد و فوتبال یکی از تقسیم بندی های لذت جنسی است. او عنوان کرد همانگونه که لذت جنسی برای انسان خوشایند است، تماشای بازی فوتبال نیز به همان شکل است. سید بشیر حسینی ادامه می دهد که این بررسی بسیار عجیب و تا حدودی غیر واقعی است و برای اطمینان از اینکه این مقایسه واقعیت دارد یا خیر، یک تحقیق با همین مضمون انجام داد و متوجه شد که کشورهایی که از نظر مسائل جنسی در رتبه بالایی قرار دارند، از نظر فوتبال نیز آمار بهتری دارند مانند آرژانتین و برزیل و … .

سید بشیر حسینی, بیوگرافی سید بشیر حسینی, بیوگرافی دکتر بشیر حسینی, سید بشیر حسینی و همسرش, سید بشیر حسینی ویکیپدیا, دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا, دکتر بشیر حسینی و همسرش

سید بشیر حسینی و همسرش / دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا

بعد از انتشار این ویدیو، موجی از واکنش ها و پاسخ های مثبت و منفی به سوی سید بشیر حسینی روانه شد. یکی از چهره هایی که نسبت به این موضوع واکنش جالب و قابل تاملی نشان داد، علی انصاریان بود. او در صفحه شخصی اش در واکنش به این صحبت ها، گفت اگر اینچنین است پس کشور تایلند چرا از نظر فوتبال بسیار ضعیف است؟

بعد از انتشار این ویدیو و همچنین حضور سید بشیر حسینی در برنامه عصر جدید، بسیار از مردم و مخاطبان برای آشنایی بیشتر با سید بشیر حسینی، در موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل در مورد او جستجو کردند و این جستجو تا جایی بود که در اسفند سال ۹۷، آمار جستجوی سید بشیر حسینی در گوگل یکی از بیشترین عناوینی بود که جستجو شده بود.

ارتباط سید بشیر حسینی با رئیس شبکه سه، علی فروغی

مدتی پیش در یکی از همایش هایی که در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شده بود، سید بشیر حسینی به همراه علی فروغی از جمله مهمانان بودند که با هم در این همایش حضور یافتند. تجزیه و تحلیل چالش های تولید محتوا در رسانه در گام دوم انقلاب، موضوع این همایش بود. تصاویر این همایش نیز در رسانه ها منتشر شد. همین تصاویر و دیگر حضورهای مشترک سید بشیر حسینی و علی فروغی باعث شد که بحث ارتباط نزدیک آن ها در فضای مجازی منتشر شود. مردم نسبت به این موضوع واکنش های زیادی نشان دادند مبنی بر اینکه سید بشیر حسینی به سفارش علی فروغی به عنوان داور عصر جدید انتخاب شده است. گروهی نیز گفتند مدیر شبکه سوم سیما قصد دارد شخصیت های معروفی چون عادل فردوسی پور از تلویزیون حذف کند و چهره های مورد تایید خودش را جایگزین آن ها کند و این موضوع به شدت مورد غضب مردم قرار گرفت. بعد از انتشار این اخبار و حواشی، گروهی به طرفداری از علی فروغی این ادعا را رد کردند.

از جمله کسانی که سید بشیر حسینی را برای داور عصر جدید به احسان علیخانی معرفی کرد، حامد جواد محمدزاده کارگردان برنامه زابی واکا بود. او در این باره خطاب به احسان علیخانی گفت که «احسان علیخانی عزیز به شما پیشنهاد می کنم که دکتر بشیر حسینی را به عنوان یکی داوران انتخاب کنید چرا که او فردی بسیار مخاطب شناس و ژورنالیست و باسوادی است و به همین دلیل به خوبی از عهده داوری برنامه عصر جدید بر می آید.» او در این یادداشت همچنین عنوان کرد که با سید بشیر حسینی رابطه بسیار دوستانه ای دارد.

همچنین بخوانید:  مهناز افشار: بیوگرافی / ازدواج و مهریه / همسر اول و همسر دوم مهناز افشار + عکس

یادداشت سید بشیر حسینی در مورد عصر جدید

سید بشیر حسینی درباره داوری اش در عصر جدید و همچنین عملکرد دیگر داوران در صفحه شخصی اش متن جالبی را منتشر کرد. او گفت که «ما در عصر جدید ۷ نفر را بررسی می کنیم و در طرف مقابل، ۷۰ میلیون نفر ما را بررسی می کنند». او همچنین گفت که امیدوار است مردم از دیدن عصر جدید لذت کافی را ببرند و از مردم خواست که زود قضاوت نکنند و صبر داشته باشند و همچنین با او و دیگر عوامل عصر جدید در ارتباط باشند. سید بشیر حسینی در این یادداشت عنوان کرد که عصر جدید برای کسانی است که واقعا حرفه ای و ماهر هستند و کسانی که دارای استعدادهای کمتری هستند باید با تلاش و خلاقیت خود را به سطح حرفه ای برسانند و وقتی به آن حد رسیدند قدمشان را به روی چشم عوامل برنامه عصر جدید بگذارند! او همچنین عنوان کرد که میان برنامه های استعدادیابی ایرانی و خارجی رقابت وجود دارد و عوامل عصر جدید نیر در این مورد سطح توقعاتشان را پایین نمی آورند!

سید بشیر حسینی, بیوگرافی سید بشیر حسینی, بیوگرافی دکتر بشیر حسینی, سید بشیر حسینی و همسرش, سید بشیر حسینی ویکیپدیا, دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا, دکتر بشیر حسینی و همسرش

دکتر بشیر حسینی

دیدگاه های متفاوت در مورد حضور سید بشیر حسینی در برنامه عصر جدید

حضور سید بشیر حسینی در عصر جدید واکنش های بسیار زیاد و متفاوتی را در پی داشت. این واکنش ها و انتقادات به دو دسته طبقه بندی می شود. عده ای سید بشیر حسینی را «حماقت بار» می دانند و عده ای دیگر نیز او را «نجات دهنده» می نامند.

سایت مشرق که یکی از حامیان اصول گرایان می باشد در دسته «نجات دهنده» قرار می گیرد. او در این مورد نوشت که ویژگی مهم و اساسی سید بشیر حسینی که او از دیگر داورن متمایز می کند، این است که او باعث شده که برنامه عصر جدید را از اینکه به برنامه استعدادیابی آمریکا شبیه شود، نجات داده است چرا که او به عنوان یک استاد متفکر و ریزبین، جای خالی زیادی را در این برنامه پر می کند.

در مقابل روزنامه جوان که منتسب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، دیدگاهی متفاوت دارد و عنوان کرد که یکی از بزرگترین نقص های برنامه عصر جدید، حضور سید بشیر حسینی است که یک ارتباط شناس است و هیچ ارتباطی به موضوع عصر جدید ندارد. این روزنامه همچنین نوشت که دلایلی که سید بشیر حسینی برای پذیرش و یا عدم پذیرش شرکت کنندگان مطرح می کند بسیار بی ربط و بی اساس است. روزنامه جوان در پایان نوشت که عصر جدید کپی ناشیانه و به اصطلاح «نعل به نعل» از برنامه گات تلنت است.

دیدگاه مردم و مخاطبان در مورد سید بشیر حسینی

سید بشیر حسینی در اوایل حضور او در عصر جدید از طرف مردم به عنوان یکی از نچسب ترین عوامل عصر جدید شناخته شد اما هر چقدر که برنامه به جلو پیش می رفت، مخاطبان حرف خود را پس گرفتند چرا که متوجه شدند سید بشیر حسینی اطلاعات عمومی بسیار زیادی دارد و بسیار ریزبین است و توانایی استدلال زیادی دارد و برای هر کدام از شرکت کنندگان پاسخ قانع کننده ای دارد و در نتیجه تصمیم عاقلانه ای می گیرد. بیش از نود درصد مخاطبان عصر جدید هیچ گونه اطلاعی در مورد او نداشتند و یکی از دلایل این قضاوت زود هنگام همین عدم شناخت از او بود.

تفاوت سید بشیر حسینی با داوران عصر جدید

یکی از تفاوت هایی که سید بشیر حسینی با دیگر داوران عصر جدید دارد این است که او به اندازه آن ها معروف نیست. به گفته خودش، او به عصر جدید نیامده که فقط اجراها را با لبخند نگاه کند بلکه باید دیدگاه های خود را صراحتا با ارائه منطق و دلیل عنوان کند. او همچنین ادامه می دهد که در مورد اجراها از مطرح کردن دیدگاه های شخصی باید خودداری کرد و هر کدام از افراد را باید به بخش های مختلفی طبقه بندی کرد. او عنوان می کند که اگر استعدادهای افراد به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد باعث شکوفایی آن ها در باشگاه مهارت می شود.

سید بشیر حسینی, بیوگرافی سید بشیر حسینی, بیوگرافی دکتر بشیر حسینی, سید بشیر حسینی و همسرش, سید بشیر حسینی ویکیپدیا, دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا, دکتر بشیر حسینی و همسرش

بیوگرافی دکتر بشیر حسینی

شغل سید بشیر حسینی

سید بشیر حسینی یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه صدا و سیما می باشد و در دیگر دانشگاه ها نیز به عنوان استاد مدعو تدریس می کند. از جمله  دانشگاه امام صادق (ع)، دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی و دانشکده خبر و … .

همچنین بخوانید:  وحید رهبانی 🔥 بیوگرافی، همسر / وحید رهبانی در دوئل، سریال خانه ما، گاندو

او همچنین در دانشکده ارتباطات دانشگاه صدا و سیما، مدیر گروه علوم نوین رسانه است. سید بشیر حسینی در سال ۸۵ به عنوان جوان ترین مشاور استعدادیابی و مشاور دانشگاهی انتخاب شد.

سید بشیر حسینی به زبان های فرانسه و عربی مسلط است و چون مدتی را در حوزه تحصیل می کرده، به موضوعات مرتبط با حوزه نیز علاقمند و است و تا حدودی تسلط دارد.

سید بشیر حسینی در صدا و سیما

سید بشیر حسینی در شهریور سال ۹۷ از طرف مسعود معینی مدیر شبکه چهار، به عنوان سرپرست گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار انتخاب شد و حکم او برای این سمت صادر شد. گفتنی است که سید بشیر حسینی در برنامه های خندوانه و ماه عسل هم به عنوان مشاور حضور دارد.

کتاب های سید بشیر حسینی

سید بشیر حسینی در زمینه نویسندگی کتاب هم فعالیت دارد. از جمله کتاب های او می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کتاب فکر و سواد رسانه ای مقطع دهم

۱۵۰ هشتگ (موضوع این کتاب سواد رسانه ای می باشد)

مهارت هایی برای خواندن و دیدن و شنیدن در شبکه های اجتماعی

ماه عسل مجردها

آینده پژوهی تحولات وب

الگوی ارتباطاتی نهج البلاغه

لایک ممنوع

همراه هر ماه

ایساتیس

و ده ها تالیف دیگر.

گفتنی است که سید بشیر حسینی که ریاست شورای سیاست گذاری المپیاد بین المللی سواد رسانه ای را بر عهده دارد و در قاره های اروپا و آفریقا و آسیا نیز در کارگروه سواد رسانه ای تدریس می کند.

سید بشیر حسینی به عنوان سوپاپ اطمینان

بعد از حضور موفق سید بشیر حسینی در عصر جدید او در میان مردم و مخاطبان محبوبیت زیادی کسب کرد و این محبوبیت تا جایی بود که مردم از او به عنوان سوپاپ اطمینان در برنامه های مختلفی مانند عصر جدید یاد می کنند.

سید بشیر حسینی قبل از حضور در عصر جدید، در برنامه های مختلفی مانند «رسانش» که از شبکه امید پخش می شد به عنوان مهمان ثابت حضور می یافت و همچنین در برنامه اکسیر با اجرای فرزاد حسنی در مورد فضای مجازی مصاحبه طولانی و پر حاصلی داشت. در مجموع او به دلیل حضورهای موفقی که در برنامه های تلویزیونی داشت، عنوان محبوب ترین مهمان تلویزیونی را به خود اختصاص داد.

سید بشیر حسینی, بیوگرافی سید بشیر حسینی, بیوگرافی دکتر بشیر حسینی, سید بشیر حسینی و همسرش, سید بشیر حسینی ویکیپدیا, دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا, دکتر بشیر حسینی و همسرش

سید بشیر حسینی ویکی پدیا

سید بشیر حسینی و فیلترینگ تلگرام

سید بشیر حسینی برخلاف تصور همه و با توجه به اینکه مدتی را در حوزه گذرانده است، با فیلتر شدن تلگرام و اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مخالف است و در صفحه شخصی اش در این مورد نوشت که با فیلتر کردن اینستاگرام دو دسته از مردم از این فضا می روند، قشر اول افراد مذهبی هستند و قشر دوم افراد سنتی. او ادامه داد که فیلتر کردن تلگرام کمک بزرگی به کسانی کرد که ضد انقلاب هستند چرا که این گروه را با مردم تنها گذاشت.

سید بشیر حسینی در بخش بیوگرافی تلگرامش نوشته است «در جستجوی حق و حقیقت». عکس پروفایل تلگرام سید بشیر حسینی نیز یک پروانه به رنگ آبی است. آدرس اینستاگرام سید بشیر حسینی نیز drbashirhosseini می باشد.

سید بشیر حسینی با این موضوع که باید از فضای مجازی استفاده درست و اصولی و مطلوبی شود، موافق است و مخالف ورود دولت به این فضا است.

دکتر بشیر حسینی ویکی پدیا

تا این تاریخ، هنوز اطلاعاتی از دکتر بشیر حسینی در ویکی پدیا ثبت نشده است.


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments