حسین تهی: بیوگرافی / حسین تهی و همسرش / جدیدترین اخبار و عکس های تهی

چهره ها 🔥 ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۲ دیدگاه

حسین تهی: بیوگرافی / حسین تهی و همسرش / جدیدترین اخبار و عکس های تهی / تحول ناگهانی حسین تهی در شب قدر

حسین تهی: تحول ناگهانی حسین تهی در شب قدر : در این مطلب از بخش چهره ها و بیوگرافی به حسین تهی, بیوگرافی حسین تهی, حسین تهی و همسرش, ازدواج حسین تهی, اصالت حسین تهی, توبه کردن حسین تهی, پشیمانی حسین تهی, استوری شب قدر حسین تهی, حسین تهی در شب قدر, اسم واقعی حسین تهی می پردازیم.

حسین تهی, بیوگرافی حسین تهی, حسین تهی و همسرش, ازدواج حسین تهی, اصلیت حسین تهی, توبه کردن حسین تهی, پشیمانی حسین تهی, استوری شب قدر حسین تهی, حسین تهی در شب قدر, اسم واقعی حسین تهی

حسین تهی, بیوگرافی حسین تهی, حسین تهی و همسرش, ازدواج حسین تهی, اصلیت حسین تهی, توبه کردن حسین تهی, پشیمانی حسین تهی, استوری شب قدر حسین تهی, حسین تهی در شب قدر, اسم واقعی حسین تهی, اصالت حسین تهی

تحول ناگهانی حسین تهی در شب قدر

استوری جالب تهى خواننده رپ که در خارج از کشور به فعالیت می‌پردازد.

حسین تهى خواننده رپ که در خارج از کشور به فعالیت می‌پردازد یک استوری را منتشر کرد و از کارهای گذشته‌اش ابراز پشیمانی کرد.

همچنین او در جدیدترین استوری خود در پیج اینستاگرامش با آیدی tohi درباره شب قدر نوشت: شب قدر شب بیدار شدن است نه بیدار ماندن… التماس دعا

حسین تهی در شب قدر

حسین تهی در شب قدر

واکنش مادر تهی به قرآن خواندن پسرش

بعد از انتشار استوری قرآن خوانی تهی مادرش نیز واکنش نشان داده در کامنتی از او تعرف و تمجید کرده و نوشت : شیرم حلالت … امی مادر به فدای اون قلب پاکت که برگشتی به اصلت… تو مسلمونی و سیدی (سید حسین موسوی) …. جدت همیشه پشتته … خدا از چشم بد دورت کنه

همچنین بخوانید:  مریم کاویانی : بیوگرافی / مریم کاویانی و همسر جدیدش / جدیدترین عکس ها و خبرها

حمله سالومه به قرآن خوانی تهی در شب قدر

اما در بین واکنش سالومه سیدنیا متفاوت بود و به تهی حمله کرد و نوشت:

استاد نمیشه هم قمار کرد… هم پول ریخت به حساب آدم کش ها و ازشون حمایت کرد و هم قرآن خوند چند چندین با خودتون

حسین تهی, بیوگرافی حسین تهی, حسین تهی و همسرش, ازدواج حسین تهی, اصلیت حسین تهی, توبه کردن حسین تهی, پشیمانی حسین تهی, استوری شب قدر حسین تهی, حسین تهی در شب قدر, اسم واقعی حسین تهی

بیوگرافی حسین تهی

بیوگرافی حسین تهی

حسین موسوی ملقب به تهی یکی از خوانندگان رپ فارسی است.

حسین تهی متولد ۶ بهمن ۱۳۶۷ در تهران، خواننده است. فارغ التحصیل فوق دیپلم مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد واحد دماوند است، نام اصلی اش سید حسین موسوی است، بزرگ شده تهرانپارس می باشد و حالا در پاریس زندگی می کند.

حسین تهی و همسرش

حسین تهی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

شروع حرفه ای

علاقه اش به رپ و رجز خوانی این موسیقی خیلی زود او را از دوران مدرسه وارد این حرفه کرد، در سال ۱۳۷۹ وقتی ۱۵ ساله بود بصورت غیرحرفه ای شروع به ضبط ترانه هایش در استودیوی های خانگی شد از سال ۸۱ فعالیت های او شکل حرفه ای به خود گرفت.

حسین تهی, بیوگرافی حسین تهی, حسین تهی و همسرش, ازدواج حسین تهی, اصلیت حسین تهی, توبه کردن حسین تهی, پشیمانی حسین تهی, استوری شب قدر حسین تهی, حسین تهی در شب قدر, اسم واقعی حسین تهی, اصالت حسین تهی

حسین تهی, بیوگرافی حسین تهی, حسین تهی و همسرش, ازدواج حسین تهی, اصلیت حسین تهی, توبه کردن حسین تهی, پشیمانی حسین تهی, استوری شب قدر حسین تهی, حسین تهی در شب قدر, اسم واقعی حسین تهی, اصالت حسین تهی

شهرت حسین تهی

تهی با ترانه رقص خودش را در دل مخاطبانش جا کرد و با ترانه کلید به اوج محبوبیت و معروفیت در دهه ۸۰ رسید دوره ای را با تتلو در قالب گروه T&T همکاری کرد و همین باعث شد این دو در کنار هم بیشتر و بیشتر دیده شوند.

همچنین بخوانید:  کامبیز دیرباز : بیوگرافی / کامبیز دیرباز و همسرش / جدیدترین عکس ها و حواشی

گروه ۰۲۱

حسین تهی مدتی هم به همراه امیر تتلو، رضا پیشرو گروه ۰۲۱ را تشکیل دادند که مهمترین اثرشان ویدیو کلیپی برای آهنگ برو از پش من در سال ۱۳۸۴ بود او سپس با افشین جعفری و کامیار احمدزاده نیز همکاری داشت.

اخراج تا پلمپ

حسین تهی در مدت حضورش بدلیل موسیقی رپ از دانشگاه اخراج شد و نتوانست لیسانس بگیرید، مغازه ای هم داشت که بدلیل فعالیت غیرمجاز در موسیقی زیرزمینی پلمپ شد.

مهاجرت

بعد از سرکوب شدید موسیقی رپ، تصمیم گرفت برای ادامه فعالیت از ایران خارج شود، او در سال ۸۸ راهی کشور امارات شد و دو سالی در دبی زندگی کرد سپس به لندن رفت و سال ها در این کشور بود او جدیدا در پاریس ساکن شده است.

ماجرای شفا از امام حسین (ع)

من از امام حسین (ع) در کودکی شفا گرفته ام وقتی حدود پنج شش سالم بود یک بیماری عجیب و بدی سراغم آمد و درست در ایام دهه اول محرم بستری شدم یک شب روی تخت بیمارستان به شدت حالم بد بود آن شب صدای عزاداری دسته جان می آمد، همان لحظه از ته دلم گفتم ای کاش حالم خوب بود، توی دسته جات دهل می زدم و شربت می دادم شب خوابیدم و روز بعد حالم به طرز معجزه واری بهتر شد طوری که صبح روز عاشورا از بیمارستان مرخص شدم و توانستم نذرم را ادا کنم از آن زمان تا حالا عاشورا با همان حس و حال آن سال ها دهل بزنم.

قطعه ای برای امام حسین

قطعه آقاجون را برای امام حسین (ع) ساختم قطعه ای که در آن، همه احساسم به آقا را آورده بودم و هنوز هم زمانی که آن را می شنوم، یاد آن لحظات می افتم.

همچنین بخوانید:  آیت الله سیستانی : آخرین احکام / بیوگرافی / دفتر آیت‌الله سیستانی، دوشنبه را عید فطر اعلام کرد

موفقیت های اخیر حسین تهی

در سال ۲۰۱۶ برنده جایزه بهترین خواننده هیپ هاپ پارتی و همچنین برنده جایزه بهترین آهنگ هیپ هاپ در مسابقه جهانی دف باما موزیک شد، وی در سال ۲۰۱۷ نیز برای دومین بار برنده ی این مسابقه جهانی شد.

قلبم برای ایران
قلبم در ایران و برای ایران می تپد.از زندگی ام راضی ام و هر جای دنیا که باشم تنها دغدغه ام راضی بودن مخاطبانم یا همان ارتش تهی است.

علاقه حسین تهی به گردنبند

وسیله مورد علاقه اش گردنبدش که نشان (تهی) دارد و هدیه روز تولدش از سوی مادرش می باشد است او اصولا علاقه زیادی به گردنبد و انگشتر دارد.

غذای مورد علاقه تا نقاشی

غذای مورد علاقه اش در میان غذاهای ایرانی (قرمه سبزی) و در غذاهای خارجی (مرغ بریان فرانسوی) می باشد او همچنین علاقه زیادی به تابلو نقاشی معروف لئوردو داوینچی یعنی مونالیزا دارد.

رنگ مورد علاقه : سیاه و سبز
اصلیت حسین تهی: ملایر (واقع در همدان)
خواننده محبوب : ۲Pac

حسین تهی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
2 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین پرطرفدارترین
Inline Feedbacks
View all comments
ب
بهمن ۲۰, ۱۳۹۹ ۷:۳۲ ق.ظ

تهی تو اولین خواننده ای هستی که من دوسش داشتم و دارم و تا ابد خواهم داشت خیلی دوست دارم عاشق خودتو و اهنگاتم❤💋

مسی
فروردین ۱۷, ۱۴۰۰ ۹:۵۷ ق.ظ

وایییی تهی جون عاشقتم خیلی خیلی خیلی دوست دارم ببینمت من تا ابد عاشقتم و میمونم واقعا دوست دارم نمیدونم به چه زبونی بگم تو رو با دنیا عوض نمیکنم عشقم 💋💋❤❤