نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰ / آخرین اخبار: نمایشگاه قرآن سال ۹۹ برگزار نمی شود

مذهبی 🔥 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰ تهران / آخرین اخبار: نمایشگاه قرآن سال ۹۹ برگزار نمی شود

نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰ : در این مطلب از بخش اخبار مذهبی در وب سایت نایریکا به آخرین اخبار مربوط به نمایشگاه قرآن, نمایشگاه قرآن ۹۹, نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰, برگزاری نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰, نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰, نمایشگاه قرآن ۱۴۰۱, تاریخ برگزاری نمایشگاه قرآن ۱۴۰۱, تاریخ نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰, تاریخ نمایشگاه قرآن ۱۴۰۱ می پردازیم. این مطلب با جدیدترین اخبار نمایشگاه قرآن ۹۹ به روز می شود.

با ما همراه باشید.

نمایشگاه قرآن, نمایشگاه قرآن 99, نمایشگاه قرآن 1400, برگزاری نمایشگاه قرآن 1400, نمایشگاه قرآن 1400, نمایشگاه قرآن 1401, تاریخ برگزاری نمایشگاه قرآن 1401, تاریخ نمایشگاه قرآن 1400, تاریخ نمایشگاه قرآن 1401

نمایشگاه قرآن, نمایشگاه قرآن ۹۹, نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰, برگزاری نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰, نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰, نمایشگاه قرآن ۱۴۰۱, تاریخ برگزاری نمایشگاه قرآن ۱۴۰۱, تاریخ نمایشگاه قرآن ۱۴۰۰, تاریخ نمایشگاه قرآن ۱۴۰۱

برگزاری نمایشگاه قرآن لغو شد

«خدمتکار» مشاور ارتباطات و ساماندهی معاونت قرآن وزارت ارشاد: برگزاری نمایشگاه قرآن در سال ۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

تلاش شده است تا با برنامه‌هایی در ماه رمضان و حتی خارج از این ماه، جای خالی نمایشگاه قرآن برطرف شود.


نمایشگاه قرآن در سال ۹۹ برگزار نمی‌شود / تشریح برنامه‌های جایگزین

۱۳۹۹/۱/۲۰

مشاور ارتباطات و ساماندهی معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با اعلام لغو برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی در سال ۹۹ گفت: به دلیل نامشخص بودن وضعیت عمومی کشور و شیوع ویروس کرونا و به دلیل این که نمی‌دانستیم این وضعیت تا چه زمانی ادامه دارد نمایشگاه قرآن سال ۱۳۹۹ را با هماهنگی صورت گرفته لغو و چهار عنوان برنامه اصلی که از جمله آن فعالیت در فضای مجازی است را جایگزین نمایشگاه قرآن کرده‌ایم.

مرتضی خدمتکار در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام مجدد این خبر که بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین ‌المللی قرآن کریم پس از بررسی و جمع بندی در شورای طرح و برنامه در سال ۹۹ برگزار نمی‌شود اظهار کرد: پس از جمع بندی شورای طرح و برنامه معاونت مقرر شد تا نمایشگاه قرآن در سال ۱۳۹۹ برگزار نشود.

وی در ادامه با اشاره به این موضوع که شرایط خاصی که در کشور داشته‌ایم مبنای این تصمیم گیری بوده است گفت: ما برنامه‌ریزی‌های لازم را برای برپای نمایشگاه در دستور کار داشتیم اما چون شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانیم بگویم چه زمانی از این بحران خارج می شویم بر همین اساس مبنا را بر این قرار دادیم که برنامه‌های دیگری را جایگزین بیست و هشتیمن نمایشگاه بین المللی قرآن کریم کنیم.

مشاور ارتباطات و ساماندهی معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با اعلام این که ما چهار عنوان برنامه برای جایگزینی نمایشگاه قرآن کریم در نظر داریم گفت: یکی از برنامه‌های ما برپای نمایشگاه مجازی قرآن کریم است که در این نمایشگاه بخش‌های مختلفی از جمله فروش محصولات قرآنی و دینی را داریم که سازوکارهای آن در روزهای آینده از سوی معاونت ارائه داده می‌شود. دومین برنامه ما برگزاری جشنواره چلچراغ آسمانی با موضوع تولید محتوای قرآن در فضای مجازی است. همه می‌دانیم که در جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند فعالیت قرآنی در فضای مجازی هستیم این زمان فرصت مغتنمی را برای ما ایجاد کرده است تا بتوانیم از ظرفیت فضای مجازی برای پیشبرد و تولید محتوای قرآنی بهره ببریم.

خدمتکار ادامه داد: برنامه بعدی ما تولید آثار و محصولات قرآنی ویژه کودکان ونوجوانان است که درصدد هستیم از ظرفیت موسسات قرآنی برای تولید این محصولات بهره بریم. همچنین برنامه دیگر ما برپای خانه‌های نورانی ویژه ماه مبارک رمضان است این طرح از فروردین ماه کلید خورد و خوشبختانه در بخش‌های مختلف آن روزانه ۳۰ هزار نفر بازدید داریم. بنا داریم این طرح را در ماه مبارک رمضان با قوت بیشتری ادامه بدهیم. در این طرح تلاوت‌های مجازی، برپایی مسابقات خانوادگی قرآنی و … را داریم که خوشبختانه استقبال خوبی از آن صورت گرفته است.

وی گفت: ما درصدد هستیم که از این فرصت بهره بیشتری ببریم و در فضای مجازی وهمچنین استان‌های که در آنها فعالیت قرآنی کمتری صورت گرفته است به فعالیت قرآنی بپردازیم.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments